28.04.2017. 08:48

Iepriekšējā naktī jau tika izspēlētas pirmās divas Rietumu konferences pusfināla spēles. Nešvilas ''Predators'', kas izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pārsteidza Čikāgas ''Blackhawks'', ar 4:3 pieveica Sentluisas ''Blues'', bet Edmontonas ''Oilers'' ar 5:3 pieveica Anaheimas ''Ducks''.

Šonakt lielākā interese bija par Pitsburgas ''Penguins'' un Vašingtonas ''Capitals'' cīņu, ar komandu līderiem Sidniju Krosbiju un Aleksandru Ovečkinu priekšgalā. Jau ceturtajā minūtē Ovečkins atstāja savu komandu mazākumā, tomēr pirmajā periodā uz ledus pilnībā dominēja piesardzīgs hokejs, kā rezultātā abas komandas kopā izdarīja desmit metienus pa vārtiem.

Jau pilnībā citādāk iesākās otrā trešdaļa - 12. sekundē pēc pretinieku kļūdas Pitsburga izveidoja ātru uzbrukumu, kura noslēgumā spēcīgu un precīzu ''one-timer'' izpildīja Krosbijs (1:0). 52 sekundes vēlāk no tuvas distances Krosbijs noslēdza vēl vienu aktīvu ''Penguins'' uzbrukumu - 2:0.

Ilgāku laiku rezultāts palika nemainīgs, bet 19. minūtē pretinieku zonā individuālo meistarību nodemonstrēja Ovečkins, zonas vidū atrodot iespēju metienam un ar spēcīgo plaukstas metienu raidot ripu vārtu augšējā stūrī (2:1). Cits Krievijas hokejists Jevgēņijs Kuzņecovs 49. minūtē panāca izlīdzinājumu (2:2), savukārt Pitsburgas labā uzvaras vārtus 53. minūtē guva Niks Bonino - Vašingtona iekrita aizsardzībā, Bonino izskrēja vienatnē pret aizsargu un ar asu metienu guva pēdējos vārtus šajā spēlē (3:2).

Otrā spēlē Otavas ''Senators'' savā laukumā pret Ņujorkas ''Rangers'' jau pirmajā trešdaļā izpildīja 21 metienu pa vārtiem, taču nespēja izvirzīties vadībā. Otrajā periodā Otava arī nonāca iedzinējos, tomēr līdz mača beigām pa vārtiem guva Raiens Dzingels un Ēriks Kārlsons, nodrošinot ''Senators'' minimālu panākumu ar 2:1.

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...