16.03.2013. 20:07

Sestdien tika aizvadītas otrās cīņas Latvijas volejbola čempionāta pusfinālu sērijās - "Lāse-R/Rīga" viesos ar 3:0 apspēlēja "Poliurs/Ozolniekus", sērijā panākot 1:1, savukārt "BiolarsJelgava" viesos piecu setu cīņā uzveica "Daugavpils Universitāti", panākot jau 2:0 sērijā līdz trim panākumiem.

Pēc zaudējuma savā laukumā pagājušajā nedēļas nogalē (2:3) "Lāse" šovakar Ozolniekos rādīja pārliecinošu sniegumu. Jau pirmajā setā rīdzinieki parādīja, ka nav atbraukuši ākstīties (25:16) un arī nākamajos divos uzvaras izcīnītas gana droši (25:18 un 25:21), izcīnot panākumu visā spēlē ar rezultātu 3:0.

Desmit punktus zaudētāju labā guva Raimonds Vilmanis, deviņus pievienoja Gatis Augustāns, bet pa septiņiem Armanda Āboliņa, Gata Garklāva un Kārļa Volodina rēķinos. "Lāses" labā Jānis Vāvers guva 18 punktus, bet Jānim Liepiņam desmit.

Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts - 1:1. Trešā spēle norisināsies rītvakar Daugavas Sporta namā.

Otrā pusfināla sērijā "Biolars/Jelgava" izcīnīja sarežģītu uzvaru Daugavpilī pret vietējo DU. Pirmos divus setus viesi uzvarēja gana droši (abos 25:20), taču nākamajos divos vēl pārliecinošāk revanšējās daugavpilieši - 25:18 un 15:17. Līdz ar to uzvarētāja noskaidrošanai bija vajadzīgs piektais sets. Tas sākās līdzīgi, bet izskaņā viesu guva sešus bezatbildes punktus (divi Mārcim Jirgensonam, trīs Reinim Pekmanim), ļaujot izcīnīt uzvaru setā (15:9) un visā mačā ar 3:2.

Šajā sērijā rezultāts kļuvis jau 2:0. Rītdien "Biolars/Jelgava" būs iespēja noslēgt sēriju, savā laukumā uzņemot DU.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222