16.11.2013. 02:21
Ar igauņa Tīta Haidaka un norvēģa Roberta Wagner uzvaru pielozēto pāru sacensībās šodien, 15. novembrī Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās sākās gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs – „LATVIA OPEN 2013”.

Kopumā iesildošajā pielozēto pāru turnīrā uz starta izgāja 78 dalībnieki un turnīra finālā Tīts Haidaks un Roberts Wagners ar rezultātu 2:4 pārspēja Paavo Myleru no Somijas ar Mariju Ružāni no Viļāniem, savukārt 3. vietu izcīnīja igaunis Arvi Otts ar skotu Paulu Coughlinu un soms Ari Nummelin ar norvēģieti Martu Krolu.

Sestdien turpat „Maritim Park Hotel Riga” telpās tiks aizvadīta šautriņu mešanas festivāla galvenā diena ar individuālajām sacensībām, kurās startēs vairāk nekā pusotrs simts dalībnieku no 13 valstīm, savukārt svētdien norisināsies dāmu un kungu pāru sacensības. Visi interesenti laipni aicināti!

Atgādinām, ka „LATVIA OPEN” šautriņu mešanā ir iekļauts WDF un BDO reitingu sacensību kalendāros, tā kopējais balvu fonds šogad pārsniedz 4500 € un turnīra uzvarētāji automātiski kvalificējas „Winmau World Masters” sacensībām! Pērn par uzvarētāju dāmu konkurencē kļuva somiete Lumi Silvan, savukārt kungiem panākumu guva lietuvietis Arūnas Čiplys.

Izmantotie resursi:LATVIA OPEN 2013 | WDF and BDO ranking darts...Latvijas Darts Organizācija

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA