20.08.2014. 21:09
Latvijas vīriešu basketbola izlase 2015.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra noslēdzošajā mājas spēlē pēc pirmā puslaika ar rezultātu 29:37 zaudē Zviedrijas valstsvienībai.Dueli no Arēnas Rīga pašlaik tiešraidē iespējams...

Dueli no Arēnas Rīga pašlaik tiešraidē iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Zviedrija spēli sāka ļoti agresīvi, jau pirmajās trijās minūtēs piepildot piezīmju normu, bet kopumā cīņa ritēja mazrezultatīvi. Pēc pirmās ceturtdaļas Zviedrija bija priekšā ar 18:17, bet vien 17.minūtē kāda no komandām pirmoreiz ieguva vairāk nekā trīs punktu pārsvaru, kad viesi izvirzījās vadībā ar 28:23. Savukārt vēl pēc brīža, izmantojot vairākas mājinieku neveiksmes uzbrukumos, Zviedrija jau bija priekšā ar 35:23. Savukārt līdz puslaika beigām Latvija deficītu samazināja - 29:37.

Rezultatīvākais pirmajā puslaikā Latvijas izlasē ar astoņiem punktiem bija Kaspars Bērziņš, bet septiņus punktus iemeta Jānis Strēlnieks.

Jau vēstīts, ka atlases cikla pirmajā spēlē Latvija izbraukumā ar rezultātu 62:50 pārspēja Zviedriju, bet turpinājumā izcīnīja divus panākumus savā laukumā - ar 86:66 uzvarēja Slovākiju un ar 88:65 pārspēja arī Rumāniju.

Tikmēr otrajā šīs grupas ceturtās kārtas spēlē Latvijas galvenā konkurente Rumānija ar 90:86 savā laukumā uzveica Slovākiju.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128