08.11.2014. 14:00
Otro zaudējumu Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) posma mačā Stavangerā sestdien piedzīvoja Latvijas nacionālā hokeja komanda, kas ar 1:3 piekāpās Francijas valstsvienībai. Vienīgos vārtus Latvijas komandā guva Toms Andersons, kuram tas ir pirmais vārtu guvums karjerās izlases rindās.

Spēli tiešraidē iespējams skatīties LTV7 kanālā.

Vārtu guvēji: 1:0 Toms Andersons (K. Jass) (18:41), 1:1 Žiljēns Derosjē (46:40), 2:1 Nikolā Rics (Ekfajē) (51:16, vair.), 3:1 Nikolā Bešs (Ekfajē) (55:06, vair.).

Latvijas izlases sastāvs spēlei ar Franciju

Vārtsargi: Ervīns Muštukovs, (Elvis Merzļikins);

Aizsargi: Māris Jass, Jānis Andersons, Jēkabs Rēdlihs, Maksims Širokovs, Kristaps Bazevičs, Kristers Freibergs, Mārtiņš Gipters.

Uzbrucēji: Koba Jass, Lauris Bajaruns, Toms Andersons, Artūrs Mickevičs, Artūrs Ozoliņš, Aleksejs Širokovs, Edijs Brahmanis, Jānis Ozoliņš, Rodrigo Ābols, Rūdolfs Maslovskis, Miks Lipsbergs.

Sacensību pirmajā mačā Latvijas hokejisti ar 4:1 uzvarēja Dānijas izlasi, bet dienu vēlāk 1:4 piekāpās sacensību rīkotājiem norvēģiem. Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 16:04 16:04

Laukuma centrā izkaujas Miks Lipsbergs un Brains Hendersons. Abi spēlētāji saņem noraidījumus līdz mača beigām.

16:03

Līdz trešā perioda beigām jāspēlē viena minūte.

55:06

Vārti! 3:1. Mūsu komanda zaudē vēl vienus vārtus. Trešo ripu Latvijas izlases vārtos raidīja Nikolā Bešs.

15:57

Latvijas izlasē noraidījums. Divu minūšu sods jāizcieš Tomam Andersonam.

51:16

Vārti! 2:1. Francija izvirzās vadībā. Ar spēcīgu metienu vairākumā Merzļikinu pārspēj Nikolā Rics.

15:49

Mikam Lipsbergam divu minūšu noraidījums. Līdz trešā perioda beigām jāspēlē 10 minūtes.

15:43

Vārti! 1:1. Izgājienā viens pret vienu, raidot ripu vārtos ar nūjas neērto pusi, izlīdzinājumu panāk Žiljēns Derosjē.

15:39

Trešās trešdaļas pirmajās piecās minūtēs vērojama līdzvērtīgu sāncenšu cīņa.

15:33

Sākusies trešā trešdaļa!

15:25

A photo posted by Latvijas Hokeja federācija (@latvijashokejafederacija) on Nov 11, 2014 at 3:35am PST

15:19

Otrā trešdaļa noslēgusies. Ar 1:0 vadībā atrodas mūsu hokejisti. Vienīgos vārtus mačā guvis Toms Andersons, kuram asistēja Koba Jass.

15:17

Mazākums izturēts. Rit otrā perioda pēdējā minūte.

15:14

Mūsu valstsvienībai 36 sekundes jāspēlē trijatā pret četriem.

15:09

Latvijas hokejisti neizmanto vēl vienu iespēju, spēlējot divas minūtes, skaitliskajā vairākumā. Līdz otrā perioda beigām jāspēlē 5 minūtes.

15:02

Latvijas izlasē vārtsargu maiņa. Ervīnu Muštukovu vārtos nomaina Elvis Merzļikins. Muštukovs atvairīja 14 no 14 pretinieku metieniem.

15:00

Otrās trešdaļas vidusdaļā lieliska iespēja Jānim Ozoliņam, kurš izgājienā vienatnē pret francūžu vārtsargu nespēja pārspēt Florianu Ardī.

14:51

Bīstams metiens pa Latvijas valstsvienības vārtiem. Ripa lido nedaudz gar vārtu stabiņu.

14:48

Vēl viena iespēja mūsu hokejistiem - vairākums. Diemžēl viena spēlētāja pārsvaru Latvijas komandai realizēt neizdevās.

14:47

Sākusies otrā trešdaļa!

14:32

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Ar 1:0 vadībā atrodas Latvijas valstsvienība.

18:41

Vārti!!! 1:0. Pēc skaisti izspēlētas kombinācijas mača rezultātu atklāj Toms Andersons, kuram teicamu piespēli izpildīja Koba Jass. Andersons ripu Francijas vārtos raidīja aizturētā soda laikā. Viņam tas ir pirmais vārtu guvums Latvijas izlasē.

14:25

Abas komandas pilnā sastāvā. Līdz pirmajam pārtraukumam jāspēlē 3 minūtes un 45 sekundes.

14:23

Latvijas izlase minūti un 15 sekundes spēlē četratā pret trijiem.

14:13

Teicama izdevība atklāt spēles rezultātu radās Artūram Mickevičam, bet ar viņa metienu tika galā francūžu vārtsargs Florians Ardī. Francija spēlē pilnā sastāvā.

14:11

Pirmais vairākums Latvijas valstsvienībai!

14:09

Mazākumu Latvijas izlases spēlētāji iztur, savus vārtus nosargājot neskartus.

14:06

Vēl viens noraidījums Latvijas komandā. Divas minūtes nopelna Aleksejs Širokovs un mūsu hokejisti uz 15 sekundēm spēlē trijatā pret pieciem.