16.11.2013. 21:17

Latvijas jaunie futbolisti ar rezultātu 0:1 (0:0) piekāpās Turcijas U-17 valstsvienībai.

Vienīgie vārti tika gūti spēles 74.minūtē, bet Latvijas futbolisti mača gaitā izdarīja tikai vienu sitienu Turcijas vārtu rāmī.

Otrā apakšgrupas spēle starp mājiniekiem Ziemeļīriju un Luksemburgu risināsies sestdienas vakarā.

Kā zināms, piektdien Latvijas izlase ar 1:0 uzvarēja Ziemeļīriju, vienīgos vārtus pirmajā puslaikā guva Ņikita Juhnevičs.

Šobrīd Latvijas jaunieši devītajā apakšgrupā ar trim punktiem divās spēlēs ieņem otro vietu.

Nākamā spēle pret Luksemburgas vienaudžiem norisināsies otrdien.

Pēc viena apļa turnīra kvalifikācijas otrajam posmam kvalificēsies katras apakšgrupas divas spēcīgākās komandas, kā arī divas labākās no 13 trešās vietas izcīnījušajām vienībām.