09.11.2012. 22:54

Šovakar norisinājās viena spēle Latvijas basketbola čempionāta otrajā divīzijā (LBL2). Tajā "Līvāni" savā laukumā ar 78:63 pieveica "Liepājas Lauvu" otro komandu un izcīnīja ceturto uzvaru septiņās spēlēs. Ar 26 punktiem rezultatīvākais bija Didzis Bērziņš.

"Līvāni" pirms šīs spēles savā laukumā bija aizvadījuši tikai divas spēles, kurās arī tika izcīnīti panākumi – 79:76 pret "Rīga/DSN" un 97:80 pret "Gulbenes Bukiem". Savukārt "Liepājas Lauvas 2" kalendārs bija pretējs – lielākā daļa maču tika aizvadīti mājās, bet vienīgais izbraukums bija uz Ogri (61:58).

Pirmajā ceturtdaļā vairākas reizes mainījās vadība, taču pēdējās minūtes labāk aizvadīja mājinieki, kas pirmās desmit minūtes noslēdza ar sešu punktu pārsvaru – kurzemnieki līdz pat spēles beigām tā arī neatguva vadību. Otrajā ceturtdaļā mājinieku pārsvars turējās starp četriem un astoņiem punktiem, bet trešajā ceturtdaļā tas tika palielināts jau līdz 14 punktiem.

Pēc 30 minūtēm "Līvāniem" gan bija tikai astoņu punktu pārsvars (58:50), bet liepājnieki noslēdzošajās desmit minūtēs tā arī neapdraudēja mājinieku uzvaru. "Līvāni" pārsvaru pieaudzēja pat līdz 19 punktiem, bet spēli noslēdza ar +15 – 78:63. Nākamo spēli "Līvāni" aizvadīs pēc nedēļas, kad viesosies Ogrē, bet liepājniekiem jau rīt paredzēts mačs Gulbenē.

Līvāni – Liepājas Lauvas 2 78:63 (23:17, 17:17, 18:16, 20:13)Līvāni: Bērziņš 26, Prikulis 13, Maskalāns 12, Kokins 11, Leja 10, Grāveris 4, Zarāns 2, Pakers, Smilškalns, ČaupjonoksLiepājas Lauvas 2: Bitenieks 18, Krastiņš 15, Endzels 7, Ate 6, Minčenko 6, Paipa 4, Kalve 3, Ķeiris 2,Lākutis 2, Lasmanis, Fricbergs

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana