02.05.2017. 22:13

Spēli daudz labāk uzsāka viesi - Sēderteljes "Kings", kas ļoti pārliecinoši uzvarēja pirmo ceturtdaļu - 25:13. Tomēr regulārās sezonas uzvarētāji "BC Luleå" pierādīja savu pārākumu jau otrajā ceturtdaļā, kurā mājinieki ne tikai atspēlējās, bet arī izvirzījās vadībā, pirmo puslaiku pabeidzot ar vadību 41:39.

Otrajā puslaikā "BC Luleå" ne tikai noturēja, bet arī nedaudz palielināja savu pārsvaru, uzvarot pirmajā finālspēlē ar rezultātu 81:77.

Dāvis Lejasmeiers 32:19 minūšu laikā spēja gūt astoņus punktus (1/4 - 2p., 2/6 - 3p.), savāca piecas atlēkušās bumbas, iedeva piecas atlēkušās bumbas, divas reizes pārķēra bumbu, kā arī piecas reizes kļūdījās un divas reizes pārkāpa noteikumus.

Izmantotie resursi:Basketligan Herr | SBBF

Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650