22.11.2013. 21:24
Piektdien, 22. novembrī, "Turkish Airlines" Eirolīgā notiek sešas spēles. Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ" basketbolisti izcīnīja piekto uzvaru sešās spēlēs, praktiski garantējot ceļazīmi uz "Top 16" turnīru.

Jevgeņija Pašutina vīri pēc piektdien izcīnītās uzvaras par vismaz 90% nodrošināja ceļojumu uz “Top 16” turnīru. Viņiem abās savstarpējās spēlēs izdevies pieveikt “Crvena Zvezda” basketbolistus (dueļa iznākums 2-0, +10), savukārt Viļņas “Lietuvos rytas” (1-0, +15) četras kārtas pirms grupu turnīra beigām apsteigts par četru uzvaru tiesu.

“Crvena Zvezda” spēlētāji darīja, ko varēja, taču veiksme nebija viņu pusē. “Lokomotiv-Kubaņ” pirmajā puslaikā iemeta 8 no 10 tālmetieniem, panākot četru punktu pārsvaru – 39:35. Otrajā puslaikā vadības groži mainījās desmit reizes. Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā “Crvena Zvezda” ieguva plus četri – 60:64, taču atlikušajā laikā iniciatīva pilnībā pārgāja mājinieku rokās. Izrāviens 15:2 un Krasnodaras basketbolisti varēja svinēt piekto panākumu sešās spēlēs.

Lokomotiv Kuban Krasnodar – Crvena Zvezda 79:72 (18:19, 21:16, 19:21, 21:16)Lokomotiv: Brown 16, Williams 13, Hendrix 13, Simon 10, Kalnietis 9, Likhodey 9, Jasaitis 8, Marič 1, Bykov, Zubkov; Grigoryev, Zhukanenko.Crvena Zvezda: Simonovič 12, Schilb 11, Jenkins 10, Marjanovič 9, Katič 9, Radenovič 6, Nelson 6, Lazič 5, Mitrovič 2, Blazič 2; Cvetkovič, Ristič.