31.01.2015. 21:22
Šovakar plkst. 19:30 "Stamford Bridge" stadionā Londonā tika aizvadīta ne tikai šīs kārtas centrālā spēle, kurā līdervienība "Chelsea" tikās ar čempionvienību "Manchester City". Laukumā pārsvarā bija novērojama taktiska cīņa, kā jau tik nozīmīgos dueļos pierasts redzēt, izņemot pirmā puslaika beigas, kad komandas četru minūšu laikā apmainījās vārtu guvumiem. Līdz ar to mačs beidzās ar neizšķirtu 1:1, kas vairāk apmierināja laukuma saimniekus.

Šoreiz īpaša interese pirms mača bija abu komandu galveno treneru sākumsastāva izvēlei, ņemot vērā to, ka pieejami nebija vairāki līderi. Žuzē Mourinju pārsteidza ar to, ka uzbrukumā tika sūtīts Loiks Remī, nevis Didjē Drogbā, kā tika prognozēts iepriekš. Tāpat apstiprinājās bažas, ka spēlē piedalīties nevarēs Sesks Fabregass, kura nebija pat pieteikumā, bet viņa vietu laukumā ieņēma Ramiress. Bet aizsardzības centrā portugālis turpināja uzticēties Džona Terija un Kurta Zumā saiknei. Manuelam Pelegrini izvēle nosacīti bija vieglāka. Vienīgā uzbrucēja lomu pildīja Serhio Agvero, bet aizsardzības centrā kopā ar Vensānu Kompanī darbojās Martins Demikelis. Savukārt Frenks Lempards palika uz rezervistu soliņa.

Kā jau varēja gaidīt, neviena komanda ar pirmajām minūtēm nemetās pārgalvīgos uzbrukumos, toties ja nokļuva lieliem spēkiem pretinieka laukuma pusē, zaudējot bumbu momentā tika pielietots agresīvs presings, cenšoties pārsteigt organizēto aizsardzību nesagatavotu. Spēle kopumā sākumdaļā bija līdzvērtīga, tomēr "City" savus uzbrukumus reizēm spēja izspēlēt līdz sitieniem pa vārtiem. Labākā iespēja 24. minūtē bija Agvero, pēc tam kad mājinieki kļūdījās savā laukuma pusē, bet Tibo Kurtuā darbojās pārliecinoši. Dažas minūtes vēlāk argentīnietis vēl reiz nokļuva priekš šādas cīņas teicamā pozīcijā, šoreiz raidot bumbu pavisam nedaudz garām kreisajam stūrim.

Toties "Chelsea" puslaika beigās izveidoja skaistu un nāvējošu uzbrukumu, kad Broņislavs Ivanovīčs kreisajā malā atrada Edenu Azāru, kurš ar pirmo pieskārienu nogādāja bumbu vārtu priekšā, no kurienes Remī trieca to tīklā (1:0). Taktiskai kaujai tika pielikts punkts un četras minūtes vēlāk, pirms paša pārtraukuma, "City" pamanījās rezultātu izlīdzināt. Pēc centrējuma soda laukumā kļūdījās Kurtuā, bet Agvero raidīto bumbu vārtu priekšā tīklā novirzīja Davids Silva (1:1). Līdz ar to kopumā uzmanīgā un taktiski precīzā spēle pirmā puslaika beigās pilnībā izmainījās, un galvenajiem treneriem tika dotas 15 minūtes laiks lai izlemtu, kā otrajā puslaikā organizēt komandas darbu.

Otro puslaiku aktīvāk uzsāka mančestrieši un 56. minūtē, pēc Fernandinjo viltīga sitiena ar galvu, tikai Kurtuā raženais augums ļāva bumbu novirzīt aiz gala līnijas. "Chelsea" vairāk spēlēja no aizsardzības, paturot prātā, ka neizšķirts komandai šajā mačā ir visnotaļ pieņemams rezultāts. Acīmredzami londoniešiem pietrūka svaiguma, lai tik pat aktīvi presingotu sāncenšus kā pirmajā puslaikā, tamdēļ iniciatīva tuvojoties cīņas beigām pilnībā piederēja viesiem. 76. minūtē Pelegrini laukumā sūtīja Lempardu, protams cerot uz līdzīgu pussarga varoņdarbu kā pirmajā abu komandu duelī. 81. minūtē maiņu nācās veikt arī Mourinju, jo Viljans savainojuma dēļ spēli turpināt nevarēja un laukumā devās Drogbā. Pēdējās minūtēs viesu galvenais treneris, cenšoties izraut uzvaru, sūtīja talkā Edinu Džeko un Stevanu Jovetiču. Laukuma saimnieki tika iespiesti savā laukuma pusē, tomēr noturēja neizšķirtu rezultātu, saglabājot piecu punktu pārsvaru turnīra tabulā.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
31.01. 14:45 Hull - Newcastle 0:3(0:1) Kabelā 40' Ameobi 50' Gufrāns 78'
31.01. 17:00 Liverpool - West Ham 2:0(0:0) Sterlings 51' Staridžs 80'
31.01. 17:00 Man.United - Leicester 3:1(3:0) van Pērsijs 27' Falkao 32' Morgans 44'(s.v.) - Vasiļevskis 80'
31.01. 17:00 West Brom - Tottenham 0:3(0:2) Eriksens 6' Keins 15' 64'(11m)
31.01. 17:00 Crystal Palace - Everton 0:1(0:1) Lukaku 2'
31.01. 17:00 Stoke - QPR 3:1(2:1) Volters 21'34'90' - Krančars 36'
31.01. 17:00 Sunderland - Burnley 2:0(2:0) Vikhems 20' Defo 34'
31.01. 19:30 Chelsea - Man.City 1:1(1:1) Remī 41' - Silva 45'
01.02. 15:30 Arsenal - Aston Villa
01.02. 18:00 Southampton - Swansea