12.09.2012. 21:16
Pirmo zaudējumu jaunajā sezonā trešdien piedzīvoja esošā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionvienība Maskavas «Dinamo», kuru vada Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Aizvadītajā cīņā «Dinamo» izbraukumā ar rezultātu 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Magņitogorskas «Metallurg» vienībai.

Mājiniekus pirmās trešdaļas 14.minūtē vadībā izvirzīja Sergejs Mozjakins, kurš bija precīzs vairākuma laikā. Savukārt otros vārtus «Metallurg» labā cīņas priekšpēdējā minūtē guva Džastins Hodžmens, raidot ripu jau tukšos viesu vārtos.

Iepriekšējās trīs jaunās sezonas spēlēs «Dinamo» komanda bija svinējusi tikai uzvaras - divreiz pamatlaikā un vienreiz pēcspēles metienu sērijā. Savukārt «Metallurg» izcīnīja pirmos trīs punktus līdzšinējās trīs cīņās.

Reklāma

Ar astoņiem punktiem četrās spēlēs «Dinamo» saglabāja līgas līderpozīciju, bet «Metallurg» ar trim punktiem trīs mačos ieņem Austrumu konferences desmito pozīciju.

Pagājušās sezonas Gagarina kausa finālā «Dinamo» ar 4-3 uzvarēja Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Omskas «Avangard» komandu, pirmo reizi izcīnot Gagarina kausu.

Pēc tam, kad pagājušo sezonu KHL noslēdza ar 23 vienību pārstāvniecību, šosezon līgā sacenšas 26 vienības. Turnīrā debitē Prāgas «Lev» (Čehija), Bratislavas «Slovan» (Slovākija) un Doņeckas «Donbass» (Ukraina). Tāpat dalību čempionātā atsāk pagājušās sezonas ievadā traģisko aviokatastrofu piedzīvojusī «Lokomotiv» komanda.

Regulārajā čempionātā katra komanda (14 komandas Rietumu konferencē un 12 vienības Austrumu konferencē) aizvadīs pa 52 mačiem - pa 26 spēlēm savā laukumā un izbraukumā.

Regulārais čempionāts noslēgsies 2013.gada 7.februārī, bet Gagarina kausa izcīņas finālsērijas septītais mačs, ja tāds būs nepieciešams, risināsies 19.aprīlī.