05.04.2018. 23:59

"Biel-Bienne" un "Lugano" mačā kā izšķirošās izrādījās nedaudz vairāk nekā divas minūtes otrajā periodā, kad Merzļikina pārstāvētā komanda guva trīs bezatbildes vārtus, iegūstot nozīmīgu 3:0 vadību.

Pēdējā trešdaļā sasparojās mājinieki, kas līdz 58. minūtei divus vārtus spēja atgūt (2:3), tomēr finiša spurts tika sākts par vēlu. "Lugano" 31 sekundi pirms beigām panāca 4:2, tādējādi izšķirot šī mača likteni.

Lielu artavu viesu panākumā deva arī Elvis Merzļikins, kurš atvairīja 28 no 30 pretinieku izdarītajiem metieniem. Tādējādi "Lugano" no sērijā nelabvēlīgā 0-2 šobrīd ir panākusi 3-2, dodot iespēju visu izšķirt nākamajā spēlē savās mājās.

Tikmēr neveiksmīgāks vakars padevās Cīrihes "Lions", kas ātri iekrāja trīs vārtu deficītu (1:4), spēja pievilkt līdz 3:4, tomēr tas arī bija viss - sērijā ar 1-3 iedzinējos esošā Šveices divkārtējā čempione "Bern" noturēja ļoti svarīgu uzvaru.

Uzbrucējs Ronalds Ķēniņš spēlēja "Lions" otrajā maiņā, laukumā pavadot 16:19 minūtes. Šajā laikā latvietis nopelnīja lietderības koeficientu -2, bloķēja divus pretinieku metienus, kā arī pats veica vienu raidījumu pa Bernes komandas cietoksni.

Sērijas sestais mačs tiks aizvadīts Cīrihē.