04.04.2012. 22:48

Latvijas atklātā hokeja čempionāta finālā trešdien otro uzvaru izcīnīja Liepājas Metalurgs 2 komanda, kas ar 4:3 pārspēja Ozolnieki/Monarch. Tādējādi liepājnieki sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 2:0.

Pirmajā trešdaļā Liepājas Metalurgs guva divus bezatbildes vārtus – vispirms 7.minūtē izcēlās Buno Zabis, bet Gunārs Skvorcovs trešdaļas beigās pārsvaru dubultoja. Labu iespēju tobrīd rezultātu izlīdzināt neizmantoja Ozolnieki/Monarch spēlētājs Sergejs Durdins, kurš nerealizēja bullīti.

Ozolnieki atspēlējās otrā perioda vidusdaļā, kad nepilnas minūtes laikā Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos pa ripai iemeta Aigars Cipruss un Ēriks Bisenieks. Tiesa, monarhu prieki nebija ilgi, jo jau līdz 2.perioda beigām liepājnieki atjaunoja divu ripu pārsvaru.

Nieka 21 sekundi pirms pamatlaika beigām pieredzējušais Andrejs Ignatovičs rezultāta starpību samazināja līdz 3:4, tomēr atlikušajā laikā izraut neizšķirtu neizdevās.

Otrdien Ozolnieku hokejisti zaudēja ar 1:6, tādējādi pēc diviem mačiem sērijā ar 2:0 vadībā liepājnieki. Nākamās divas spēles 9. un 10.aprīlī notiks Liepājā.

Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana