27.11.2013. 23:56
Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) turnīrā pēc neliela pārtraukuma ar uzvaru atgriezusies iepriekšējās sezonas čempionvienība Ņeftekamskas "Toros", kas ar 4:2 pārspēja Permas "Molot-Prikamye". Ar rezultativitāti "Toros" uzvaru sekmēja arī abi Latvijas uzbrucēji - Artūrs Mickevičs guva vārtus, bet Kaspars Saulietis izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Pēc astoņu dienu pauzes VHL regulārās sezonas spēli aizvadīja čempionvienība "Toros", kuru ikdienā pārstāv uzbrucēji Kaspars Saulietis un Artūrs Mickevičs. Pauzes laikā Ņeftekamskas klubs neveiksmīgi startēja Kontinentālā kausa izcīņā, pusfināla kārtas trīs spēlēs izcīnot vienu uzvaru un izstājoties no cīņas par uzvaru.

Savukārt šodien "Toros" turpināja aizsākto uzvaru sēriju, tiekot pie piektā VHL panākuma pēc kārtas, šoreiz ar 4:2 pārspējot "Molot-Prikamye". Spēles rezultātu piektajā minūtē atklāja Mickevičs (20 spēlēs 4+3), bet ceturto vārtu guvumā ar rezultatīvu piespēli piedalījās Saulietis (24 spēlēs 7+7).

Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja aizsargs Rolands Gritāns un Orskas "Yuzhnij Ural", kas ar 2:3 atzina Kurganas "Zauralye" pārākumu. Gritāna (14 spēlēs 0+0) kontā divas soda minūtes.

Pie panākuma tika Aleksandrs Jerofejevs un Almetjevskas "Neftyanik" ar 1:0 uzveica Kļinas "Titan" hokejistus. Jerofejevs (21 spēlē 0+2) cīnījās otrajā aizsargu pārī un nopelnīja divas soda minūtes.

Ukrainas hokeja čempionātā neveiksmi piedzīvoja turnīra līdervienība "Bily Bars", kas ar 1:2 atzina Kijevas "Generals" pārākumu. Latvijas aizsargi Vladislavs Balakuns (9 spēlēs 1+6) un Ēriks Golubevs (9 spēlēs 0+3) palika bez punktiem, bet uzbrucējs Vitālijs Hvorostiņins (8 spēlēs 4+1) spēlei nebija pieteikts.

Slovākijas pirmās līgas (pēc spēka – otrā) spēlē "Detva" ar 1:2 piekāpās "Bardejov" hokejistiem. "Detva" uzbrucējs Lauris Rancevs (18 spēlēs 1+6) un vārtsargs Jānis Auziņš (14 spēlēs atvairīti 92,2% metienu un ielaistas vidēji 2,40 ripas) spēlē nepiedalījās.

"Elite League" spēlē neveiksmi piedzīvoja Mārcis Zembergs un Edinburgas "Capitals", kas ar 1:4 Notingemas "Panthers". Zembergs (7 spēlēs 3+1) guva savas vienības vienīgos vārtus un tika atzīts par labāko spēlētāju savā komandā.

Izmantotie resursi:Высшая хоккейная лига - Официальный сайтHlavná stránka | Slovenský zväz ľadového hokejahcbbars.uaELITE Ice Hockey League ◊ Official Website Home...