22.03.2018. 23:06

Jau pirms šīvakara spēles vietu pusfinālā bija nodrošinājušas ''Rēzeknes'' un ''Raba'' komandas, kuras divās spēlēs pieveica ''Valmiera Glass/ViA'' un ''Petrow''.

''Nikars'' pirmajā spēlē pierādīja savu izteikto favorītu statusu un sagrāva ''Monarhs'' telpu futbolistus ar 10:0. Ceturtdien spēle bija līdzīgāka, bet ''Nikars'' vienalga svinēja graujošu panākumu - 6:2.

Trīs vārtus ''Nikars'' labā guva Rodrigu Silveira Gomess, divi vārti Maksima Seņa kontā, bet viens precīzs sitiens Oskaram Ikstenam. ''Monarha'' rindās pa vārtiem guva Pāvels Jermiļins un Oļegs Kravčenko.

Jāpiemin, ka pēc spēles pirmā puslaika ''Nikars'' bija vadībā tikai ar 2:1, pie tam 22. minūtē Kravčenko pat panāca izlīdzinājumu, bet atlikušajā spēles daļā ''Nikars'' guva četrus bezatbildes vārtus.

24. martā Spuņciema sporta hallē izšķirošo spēli par vietu pusfinālā aizvadīs ''Beitar'' un ''New Project/Tente''. Spēles sākums pulksten 18:30.

Izmantotie resursi:LTFA

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048