02.01.2014. 14:09
Pasaules U20 hokeja čempionātā šodien sākās cīņa par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā. Pirmo maču sērijā līdz divām uzvarām uzvarēja Norvēģijas jaunie hokejisti, kas ar 3:0 uzveica Vācijas vienaudžus.

Mača rezultāts tika atklāts otrā perioda sestajā minūtē, kad Leona Draizaitla noraidījumu vārtu guvumā pārvērta Martins Ronilds. Pēc minūtes un 13 sekundēm Didriks Svendsens norvēģu pārsvaru dubultoja, bet perioda vidū Draizaitla nopelnītā lielā noraidījuma (5+20) laikā vēl vienu ripu pievienoja Andreass Klavestads.

Trešajā periodā vārti netika gūti, neskatoties uz Vācijas hokejistu 13 metieniem pa Joahima Svendsena vārtiem. Visā mačā 19 gadus vecais vārtsargs neitralizēja 29 Vācijas spēlētāju centienus. Marvins Kupers Vācijas vārtos atvairīja 21 no 24 norvēģu metieniem.

Norvēģiem tā bija pirmā uzvara turnīrā, pie tam šovakar ziemeļnieki guva tikpat vārtus, cik visās iepriekšējās spēlēs kopā. Vācieši tikmēr otro reizi palika sausā.

Rīt abas komandas tiksies atkārtoti. Ja norvēģi uzvarēs, tad tieši viņi saglabās vietu augstākajā divīzijā, bet Vācijas izlases panākuma gadījumā izšķirošais trešais mačs notiks 5.janvārī.

Izmantotie resursi:Frontpage - 2014 IIHF World Junior Championship...