22.01.2014. 23:03
Svarīgu uzvaru Latvijas Virslīgas čempionātā šovakar Ogrē izcīnīja "HK Ogre", ar 27:24 (13:13) pieveicot vienu no saviem sīvākajiem konkurentiem "Jūrmalas Sports" handbolistus.

Ogres kluba kontā Virslīgā tagad ir 17 punkti, kas ļauj turnīra tabulā ieņem stabilu trešo vietu, kā arī pretendēt uz pirmo/otro pozīciju. Jūrmalnieki ar 14 punktiem un vienu maču rezervē ierindojas ceturtajā vietā.

Ogres un Jūrmalas spēlē pirmajā puslaikā vadība mainījās sešas reizes - tieši tik saspringts izvērtās pirmās 30 minūtes. Puslaika izskaņā pēc trīs Arvja Laganovska gūtajiem vārtiem ogrēnieši ieguva arī divu vārtu pārsvaru (13:11), taču jūrmalnieki, spēlējot vairākumā, rezultātu izlīdzināja - 13:13.

Otrā puslaika sākumā pēc Jāņa Šteinberga precīzā metiena viesi uz mirkli izvirzījās vadībā (14:13), taču ogrēnieši atbildēja ar četriem bezatbildes vārtiem - 17:14. Turpinājumā jūrmalniekiem vairākkārt izdevās rezultāta starpību līdz minimumam (16:17, 19:20), taču līdz neizšķirtam pietrūka...

Pēc diviem Edvīna Latkovska vārtiem "Jūrmalas Sports" piecas minūtes pirms mača beigām samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem (22:24), tomēr Arnolda Straumes, Dzintara Dravnieka un Arvja Laganovska vārti nodrošināja uzvaru "HK Ogre" - 27:24.

Uzvarētājiem 12 vārtus guva Arvis Laganovskis, četrus - Dzintars Dravnieks. Jūrmalnieku sastāvā desmit reizes atzīmējās Edvīns Latkovskis, četras - Mareks Černousovs un Jānis Šteinbergs.

Virslīgas čempionāta cīņas brīvdienās turpināsies - centrālajā spēlē vīriešiem līderi Dobeles "Tenax" savā laukumā 25. janvārī plkst. 17:00 uzņems čempionus "SK Latgols". Vēro maču tiešraidē Sportacentrs.com TV.

Latvijas Virslīgas čempionāts.22. janvāris.HK Ogre - Jūrmalas Sports 27:24 (13:13)Ogre: Laganovskis 12/3, Dravnieks 4, Želna, Bauze un Straume 2, A.Pozņaks 2/1, Mancurovs, Knodze un Lepers 1.Jūrmalas Sports: Latkovskis 10, Šteinbergs 4, Černousovs 4/1, Ence un Narme 2, Mellups un Gulbis 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Alko Racing Team, sporta klubs Vidsala, "Gobas", Kalna p., Jēkabpils n., LV-5220
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa