25.01.2013. 19:34
KHL regulārā čempionāta šīsdienas vienīgajā spēlē trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja Mitišču «Atlant», kuru pārstāv arī latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš.

«Atlant» hokejisti viesos ar 5:3 pieveica Ņižņijnovogordas «Torpedo», bet Ozoliņš mača 36. minūtē asistēja Aleksejam Mihnovam, kurš tobrīd panāca 4:0.

Kopumā latviešu aizsargs laukumā pavadīja nepilnas 17 minūtes, tomēr metienus pa vārtiem neveica un soda minūtes nenopelnīja.

Uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem atzīmējās Mihnovs, Andreass Engkvists, Oļegs Jašins, Aleksandrs Ševčenko un Igors Ignatuškins, bet mājiniekiem vārtus guva Mets Elisons, Junass Andersons un Aleksejs Vasiļjevs.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Mitišču komanda ar 58 punktiem 46 spēlēs ieņem 11. vietu, vairs tikai par vairs tikai par diviem punktiem atpaliekot no play-off zonas.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161