26.11.2012. 20:37
Trīs rezultatīvas piespēles Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien izpildīja pieredzējušais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš, bet viņa pārstāvētā Mitišču «Atlant» vienība ar 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) izbraukumā pārspēja pagājušās sezonas čempionvienību Maskavas «Dinamo», ko trenē Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Spēles 36.minūtē Ozoliņš palīdzēja Maksimam Majorovam panākt rezultātu 3:0, trešās trešdaļas sākumā viņš piedalījās vārtu guvumā, kurā Aleksandrs Ševčenko panāca 4:1, bet sešas sekundes pirms pamatlaika beigām palīdzēja Nikolajam Žerdevam ieraidīt ripu tukšos vārtos un noslēgt cīņu.

Vēl šajā mačā «Atlant» vienībā pa vārtiem guva Andrēass Engkvists un Fjodors Tjutins. Savukārt KHL čempionu labā ar precīziem metieniem izcēlās Janne Jalasvāra un Leonīds Komarovs.

Pēdējās trijās spēlēs Ozoliņš jau izpildījis piecas rezultatīvas piespēles.

Savukārt sezonas 19 «Atlant» komandā aizvadītajās spēlēs 40 gadus vecais Ozoliņš guvis vienus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

«Atlant» komanda izcīnīja vien otro uzvaru pēdējās 15 spēlēs.

Savukārt Maskavas «Dinamo» komanda, kas nākamajā mačā ceturtdien Rīgā spēkosies ar vietējo «Dinamo» vienību, pārtrauca trīs uzvaru sēriju.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas «Dinamo» ar 61 punktu 29 spēlēs saglabāja trešo vietu, bet tai ir tikpat punktu, cik līgas līdervienībai Sanktpēterburgas SKA.

Savukārt «Atlant» ar 31 punktu pakāpās uz 11.vietu konferencē, apsteidzot arī Latvijas komandu Rīgas «Dinamo», kas tagad ar 29 punktiem atrodas priekšpēdējā, 13.pozīcijā.