Bija sagaidāms, ka Omāna savā laukumā apspēlēs Taizemi, un tā arī notika – 2:0. Līdz ar to otrajā šīs grupas spēlē Franka Rijkārda Saūda Arābijai, lai noturētos 2. vietā un tiktu tālāk, bija nepieciešama uzvara izbraukumā pār grupas līderi Austrāliju (kurai vairs neko nevajadzēja). 1. puslaiks Saūda Arābijai padevās pārsteidzoši labs – vispirms vadība ar 1:0, bet tieši pirms pārtraukuma panākts 2:1. Šāds Saūda Arābiju apmierinošais rezultāts noturējās līdz pat 73. minūtei, kad nāca trieciens no mājinieku puses – austrāliešu uzbrukumu ar precīzu raidījumu noslēdza Harijs Kjūels, panākot 2:2. Sastingušos arābiešus Austrālijas komanda praktiski uzreiz sarūgtināja vēlreiz, jau izvirzoties vadībā. Beigās vēl vieni vārti un 4:2 Austrālijas uzvara. Tas nozīmē, ka ķenguru zemes pārstāvjiem kā otrā pievienojusies Omānas izlase, bet Saūda Arābijai (un Taizemei) sapnis par finālturnīru ir izsapņots.
Ar uguni spēlējās Dienvidkoreja, kura šodien zaudējuma gadījumā arīdzan izstātos no cīņas par došanos 2014. gadā uz Brazīliju. Mājas spēlē korejieši tikās ar Kuveitu. No paredzētās Dienvidkorejas dominances nebija ne miņas – Kuveita deva lielu pretsparu, 1. puslaikā bija vērojama līdzīga cīņa, un pārtraukumā komandas devās pie 0:0… Koreja ļoti ilgi nevarēja justies droši – sak, vieni ielaisti vārti, un sekos šokējoša izstāšanās. Un tomēr šajā spēlē ar augsto spriedzi korejieši 66. minūtē izvirzījās vadībā, atviegloti nopūšoties. Beigās Dienvidkoreja uzvarēja ar 2:0 un tika tālāk. Jāsaka, ka korejieši būtu izkļuvuši no grupas arī zaudējuma gadījumā, jo otrajā spēlē Libāna negaidīti zaudēja pastarītei AAE (līdz tam tās bilance bija 0-0-5) ar 2:4. Libāna, pateicoties Kuveitas zaudējumam, tāpat tika tālāk.
Šķita, ka mazas formalitātes E grupā bija jānokārto PK2022 saimniecei Katarai, proti, izbraukumā pret grupas līderi Irānu vajadzēja paņemt kādu punktu vai vismaz neļaut sevi sagraut – citiem vārdiem, nedrīkstēja neklātienē izsēt deviņu vārtu pārsvaru pret konkurenti Bahreinu. Taču, ziniet ko? Bahreina (valstī 1.1 miljons iedzīvotāju) iznīcināja Indonēziju (valstī 237 miljoni iedzīvotāju) ar 10:0! Šādu rezultātu būtiski ietekmēja apstāklis, ka jau 4. minūtē viesi indonēzieši palika mazākumā. Tomēr arī vairākumā desmit vārtus jāmāk sasist… Šis 10:0 nozīmēja to, ka Katarai vairs nederēja pat minimāls zaudējums – Irānā bija jāņem punkti. 51. minūtē Irāna tika priekšā ar 2:1, un šāds rezultāts noturējās gandrīz līdz beigām. Un tomēr 86. minūtē Katara izrāva laimīgu 2:2 neizšķirtu un izkļuva no grupas, atstājot Bahreinu aiz apmales.
C grupā viss bija izšķirts jau pirms šīs dienas spēlēm, tomēr vērts izcelt, ka līderu mačā Japāna savā laukumā ar 0:1 piekāpās Uzbekistānai – japāņi savu skatītāju priekšā kvalifikācijas turnīros nebija zaudējuši ļoti sen. Uzbekistāna mērķtiecīgi strādā pie tā, lai pirmo reizi savā vēsturē kvalificētos finālturnīram. Ko līdzīgu var teikt par Jordāniju (arī vēl nav finālturnīru pieredzes), kura šodien zaudēja Ķīnā (1:2), tomēr jau pirms tam kopā ar Irāku bija nodrošinājusi tālāk tikšanu.
10 izlases, kas cīnīsies par 4.5 ceļazīmēm, ir zināmas. Tās 9. marta izlozē tiks sadalītas divās grupās pa piecām komandām katrā. Izlases tiks izsētas divos grozos, balstoties uz FIFA rangu.
A grupa: Irāka (15), Jordānija (12), Ķīna (9), Singapūra (0)B grupa: Dienvidkoreja (13), Libāna (10), Kuveita (8), AAE (3)C grupa: Uzbekistāna (16), Japāna (10), Ziemeļkoreja (7), Tadžikistāna (1)D grupa: Austrālija (15), Omāna (8), Saūda Arābija (6), Taizeme (4)E grupa: Irāna (12), Katara (10), Bahreina (9), Indonēzija (0)