02.03.2017. 04:31

Kristaps Porziņģis laukumā pavadīja 33 minūtes, kuru laikā sameta piekto daļu "Knicks" punktu, proti, 20 (1p. 6/8, 2p. 4/8, 3p. 2/7). Viņam arī deviņas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles un viena pārtverta bumba. Latviešu uzbrucējam tika fiksētas trīs piezīmes un viena pieļauta kļūda, bet viņa +/- rādītājs plus septiņi.

"Knicks" šajā spēlē bija jāiztiek bez potītes traumu guvušā Villija Ernangomesa. Iepriekš bija paredzēts, ka sākumsastāvā izies Kails O`Kvins, taču tas tomēr nenotika, un Porziņģis otro reizi sāka spēli centra pozīcijā, spēkojoties ar "Magic" centru Nikolu Vučeviču.

Porziņģim izdevās atgriezties pēc divām izlaistajām spēlēm ar precīzu pirmo tālmetienu, tāpat pirmajā ceturtdaļā izdevās tikt pie diviem viegliem punktiem no groza apakšas pēc Derika Rouza piespēles. Ņujorka pārņēma vadību un, rādot sekmīgu sniegumu uzbrukumā, pirmo ceturtdaļu pabeidza ar 31:24.

Neskatoties uz ierobežotajām rezervēm, "Knicks" noturēja apmēram desmit punktu pārsvaru līdz pat spēles beigām. Vienīgais izņēmums bija "Magic" izrāviens otrās ceturtdaļas vidū, kad Orlando pievilka līdz -1. Porziņģis puslaika izskaņā palīdzēja atjaunot 11 punktu pārsvaru, taču viņam neizdevās apturēt Evana Furnjē bumbas triecienu grozā no augšas.

Trešajā ceturtdaļā Porziņģis iemeta abus savus metienus, kamēr pēdējā ceturtdaļā savu vienīgo punktu guva ar soda metiena palīdzību. Taču tāpat tika sasniegta 20 punktu robeža, un Porziņģis bija rezultatīvākais savā komandā. Rouzs pievienoja 19 punktus, bet Karmelo Entonijs - 17, lai gan trāpīja tikai četrus no 16 metieniem no spēles.

"Knicks" pārsvars pēdējās minūtēs bija puslīdz drošs, un uzvara (101:90) netika nopietni apdraudēta. Savu debiju piedzīvoja Brendona Dženingsa vietā nolīgtais Česons Rendls, kurš gan nospēlēja tikai pāris minūtes. Orlando sastāvā 22 punkti Furnjē rēķinā, bet Vučevičs maču pabeidza ar 14 punktiem un sliktāko +/- koeficientu savā komandā (-22).

"Knicks" nākamā spēle paredzēta pēc divām dienām pret Filaldelfijas "76ers".

(24:31, 27:29, 16:19, 23:22)Magic: Furnjē 22, Ogastīns 15, Vučevičs 14 (10 atl.b.), Grīns 11, Gordons 10, Bijombo 8, Ross 6, Peitons 2, Hezonja 2.Knicks: Porziņģis 20, Rouzs 19, Entonijs 17, Holidejs 14, Tomass 11, Kuzminsks 9, Lī 5, O`Kvins 4, Plamlī 2, Rendls, Beikers.

Izmantotie resursi:NBA.com