27.11.2013. 21:44
Latvijas čempionātā hokejā šovakar Rīgas "Prizma" hokejisti sīvā cīņā ar 2:1 pārspēja Rīgas "Dinamo/Juniors" vienību, savukārt "HK Kurbads" hokejisti ar graujošo 15:1 apspēlēja daugavpiliešus, kuriem tas bija smagākais zaudējums šosezon.

Mača rezultātu pirmā perioda otrajā pusē atklāja juniori, kad pretinieku vārtos stāvošo Maksimu Rešetņikovu pārspēja Artūrs Logunovs. Īsi pirms trešdaļas noslēguma vārtus guva arī "Prizma" hokejisti, precīzam esot Jānim Pētersonam.

Kamēr otrā trešdaļa noslēdzās bez vārtu guvumiem, trešā perioda vidū Māri Jučeru pārspēja Sergejs Pečura, gūstot uzvaras vārtus "Prizmas" hokejistu labā. Pečuram tie bija jau astotie gūtie vārti šosezon.

Šīs sezonas rezultatīvākajā spēlē turnīra līdervienības "HK Kurbads" ar graujošo 15:1 pārspēja Daugavpils hokejistus. Ja pirmais periods noslēdzās vien ar rezultātu 3:0, otrajā trešdaļā "Kurbads" vienība guva vēl astoņus bezatbildes vārtus, savukārt trešajā periodā pretinieku vārtsargu pārspēja četrreiz. Savdabīgi, ka brīdī, kad trešā perioda ievadā vienīgos vārtus guva daugavpilieši, "Kurbads" lēma par vārtsargu maiņu.

Ar diviem vārtu guvumiem uzvarētāju rindās atzīmējās Ēriks Bisenieks, Renārs Undelis, Ronalds Cinks un Dmitrijs Šancovojs.

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija