16.11.2012. 17:17

Savus pirmos vārtus šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā piektdien guva Latvijas aizsargs Georgijs Pujacs, bet viņa pārstāvētā pagājušās sezonas Gagarina kausa fināliste Omskas Avangard savā laukumā ar 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Čeļabinskas Traktor hokejistiem.

Pujacs atklāja spēles rezultātu, kad pirmās trešdaļas desmitajā minūtē panāca 1:0 Avangard labā.

Aizsargs laukumā pavadīja 23 minūtes un 59 sekundes, kas bija otrs lielākais spēles laiks komandā. Pa pretinieku vārtiem viņš veica trīs metienus.

Divus vārtus Avangard labā guva Dmitrijs Sjomins, bet pēcspēles metienos viesi bija pārāki ar 2:0.

Šīs sezonas 24 mačos Pujacs tagad guvis vienus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

Pēdējās 17 spēlēs šī Omskas klubam bija tikai trešā neveiksme.

Austrumu konferences kopvērtējumā Avangard ar 47 punktiem 26 spēlēs ieņem otro vietu.