21.11.2014. 22:02
"Real Madrid" basketbolisti piektdien, 21. novembrī, pēdējās trīsarpus minūtēs veica izrāvienu 12:1 un Eirolīgas izbraukuma spēlē izrāva uzvaru pār Kauņas "Žalgiri" ar rezultātu 68:66 (24:14, 14:24, 15:19, 15:9).

Informācija tiek papildināta...

Kauņas klubs pretiniekiem zaudēja 9 no 10 pēdējām spēlēm, taču piektdien 15 000 skatītāju klātbūtnē atradās tuvu uzvarai. Cīņas gaitā “Žalgiris” piedzīvoja divus kritumus. Pirmajā ceturtdaļā mājinieki izrāvās vadībā ar 14:9, taču galotnē ielaida 15 punktus pēc kārtas. Septiņus punktus trīs dažādos veidos – tālmetiens, brīvmetieni, danks – “zaļo” grozā salādēja Jons Mačulis, savukārt Serhio Rodrigess un Andress Nočioni iemeta trīspunktniekus – 14:24.

Pirmā puslaika izskaņā “Žalgiris” atguva iniciatīvu un izlīdzināja rezultātu, bet trešās ceturtdaļas beigās pēc Jankūna uzņemšanās atkal izvirzījās vadībā. Izšķirošajā ceturtdaļā rezultatīvi nospēlējot Darjušam Songailam, mājinieku pārsvars sasniedza deviņu punktu atzīmi – 65:56.

Madridi glāba Juļa un Nočioni tālmetieni apvienojumā ar sekmīgu darbību aizsardzībā. Nepilnas trīs minūtes pirms beigām komandas šķīra tikai viena tālmetiena tiesa – 65:62, turklāt “Žalgiris” vairāk nespēja gūt punktus no spēles. Juļs un Nočioni atkārtoja Kauņas groza ieņemšanu, šoreiz katram atzīmējoties ar diviem punktiem – 65:66. Palika minūte, kuras laikā Burusis “uzlika jumtu” saspēles vadītājam Lūkam Lekāvičam, bet Jankūna un Rodrigesa brīvmetienu apmaiņā ar 1:2 uzvarēja spānis – 66:68. Džeimsa Andersoni mēģinājums izlīdzīnāt rezultātu beidzās ar neveiksmi.