16.02.2018. 14:45

Rīdzinieki pirms FNL kausa izcīņas paspēja aizvadīt četras pārbaudes spēles, izcīnot divus panākumus un piedzīvojot divus zaudējumus. FNL kausa izcīņas A grupā vispirms ar 1:0 apspēlēja "Krylya Sovetov", bet otrajā spēlē ar tādu pašu rezultātu (1:0) tika uzveikta "Chaika". Pirmā vieta grupā jau bija garantēta un šodien nācās aizvadīt atlikušo grupas cīņu pret "Fakel", kas kausu izcīnīja pagājušogad.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja mierīgā gaisotnē, nevienai no komandām neradot pārāk bīstamus momentus. Komandas tika pie dažiem sitieniem no patālas distances, bet rezultāts palika neatklāts. Otrajā puslaikā nepilnas divdesmit minūtes pēc tā sākuma "Fakel" guva vienīgos vārtus mačā. 19 gadus vecais "Riga" vārtsargs Nils Puriņš atvairīja pirmo pretinieku sitienu, bet veiklākais cīņā par atlēkušo bumbu bija "Fakel" uzbrucējs Artjoms Serdjuks, raidot bumbu vārtos un panākot 1:0.

Ivans Lukjanovs "Fakel" rindās pirmo reizi šajā turnīrā aizvadīja pilnu spēli, taču ne ar ko īpašu neizcēlās.

Nākamā spēle pirmdien 18:00, kad jāaizvada kausa izcīņas pusfināls, kad jātiekas ar B grupas uzvarētāju. Tā noskaidrosies šodien, savā starpā tiekoties "Tambov" un "Luch-Energiya".

Fakel - Riga 1:0 (0:0)Vārti: Serdjuks 63'Rīga pamata sastāvs: Ozols, Čudars, Černomordijs, Kurakins, E.Stuglis, Zjuzins, Davidenkovs, Vušurovičs, Laizāns, Litvinskis, Mickevičs.

Jazzy Needles, Līnijdeju grupa "Ausmas", Drabešu pagasts, Amatas novads, LV-4101