03.01.2014. 15:13

«Dinamo» treneri vārtus sargāt bija uzticējuši Jakubam Sedlačekam, savukārt mājinieku rindās pirmais numurs bija Vladimirs Sohatskis. «Dinamo» treneri spēlei pieteikuši divus vārtsargus, sešus aizsargus un 13 uzbrucējus.

Uzvaru pagarinājumā ar 4:3 izcīnīja «Salavat Julajev» komanda, lai gan mača laikā mājinieki bija vadībā ar 3:0, tomēr «Dinamo» spēja atspēlēties.

«Dinamo» rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Marsels Hosa, Miks Indrašis un Roberts Bukarts.

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs šo svētdien, kad Ņižņekamskā tiksies pret vietējo «Ņeftehimik» komandu.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 15:19 15:19

Pagarinājumā Filatovs atnes uzvaru ar 4:3 Ufas komandai. Sveicam Arti Ābolu dzimšanas dienā un gaidīsim nākamās spēles.

15:19

Tomēr zaudējums.

15:15

Pagarinājums sācies, komandas spēlē vienādos sastāvos.

15:09

Pamatlaiks noslēdzies neizšķirti - 3:3. Sekos pagarinājums.

15:05

Vairākums netiek realizēts, jāspēlē nedaudz mazāk par trīs minūtēm.

15:04

Kad jāspēlē piecas minūtes, noraidījumu saņem Artūrs Kulda. Dinamo spēlēs vairākumā.

15:02

Salavat Julajev vairākumu neizmanto, jāspēlē vel sešas minūtes.

15:01

Dinamo mazākumā, mājinieki aktīvi spēlē uzbrukuma zonā.

14:55

Kamēr laukumā reklāmas pauze, Vinterbergā noslēdzies PK posms skeletonā, kurā dubultuzvara brāļiem Dukuriem. Martins pirmais, seko Tomass!

14:54

To izpilda Anti Pilstrēms, bet Sedlačeks izseko līdzi soma manevriem un nosargā vārtus.

14:53

9.minūtē soda metiens uz Dinamo vārtiem.

14:47

...taču vārti tiek ieskaitīti.

14:47

Tiesneši vēl skatās video...

14:47

Bukartam vārtu guvums pēc Džeriņa piespēles - 3:3.

14:40

Bīstams moments trešajā minūtē, kad Mirnova metiens "atrod" vārtu stabu.

14:40

Trešā trešdaļa sākusies.

14:20

Otrā trešdaļa noslēgusies - minimāls pārsvars laukuma saimniekiem.

14:19

Indrašis pretinieku zonā atņem ripu un vēlāk arī pats gūst vārtus.

14:18

16.minūtē 3:2.

14:07

Krievu komentētājs Gimajevs Ozoliņu nosauc par spēlējošo treneri un akcentē viņa lomu Dinamo.

14:06

9.minūtē vairākums Ufai, noraidījums Marselam Haščakam.

14:01

7.minūtē vārti arī Dinamo rindās - Marsels Hosa ar spēcīgu metienu atgādina par sevi.

14:00

6.minūtē Vladimirs Jurzinovs paņēma minūtes pārtraukumu un sabļāva uz saviem spēlētājiem. Ufas hokejisti pēdējās minūtēs aizsardzības zonā "peld".

13:55

Laba iespēja vairākumā Polas Ščehuram, taču vārtsargs jau guļot uz ledus glābj komandu no vārtu zaudējuma.

13:54

Pirmais noraidījums arī mājiniekiem un Dinamo vairākumā.

13:53

Trešos vārtus gūst Igors Mirnovs, aizskrienot pretuzbrukumā 2 vs 1.

13:52

Un jau otrajā minūtē 3:0...

13:51

Sācies otrais periods.

13:33

Pirmā trešdaļa noslēgusies ar 2:0 Salavat Julajev labā.

13:32

Sedlačeks protestē un uzskata, ka vārti nav jāskaita, bet tiesneši lēmumu nemaina. Otrie vārti Denisa Hļistova rēķinā.

13:31

Perioda pēdējā minūtē 2:0 Ufas labā.

13:23

Mājinieki vairākumu nerealizēja un rezultāts paliek nemainīgs - 1:0.

13:22

Ufa izspēlē labu kombināciju vairākumā, taču Sedlačeks ripu tver.

13:21

Perioda 15.minūtē noraidījumu saņem Pujacs.

13:12

Atgādināsim, ka abu komandu pirmajā mačā Rīgā oktobrī uzvaru ar 5:2 izcīnīja Ufas komanda.

13:11

Astotajā minūtē abpusējais noraidījums - pa divām minūtēm saņem Reķis un Ankudinovs.

13:06

Sedlačeks pirmo metienu atvairīja, bet blakus bija Aleksandrs Mereskins.

13:05

3.minūte un 1:0 - Ufa izvirzās vadībā.