28.11.2012. 10:34

Aizvadītajā naktī kārtējo Rietumu hokeja līgas (WHL) spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Roberta Lipsberga pārstāvētā Sietlas "Thunderbirds", kas, lielā mērā pateicoties Lipsberga trim gūtajiem vārtiem, ar 5:3 pārspēja Everetas "Silvertips" hokejistus.

Pirmajā periodā Sietlas hokejisti burtiski dominēja mača gaitu. Rezultātu Sietlas hokejisti atklāja jau mača ceturtajā minūtē, vārtus gūstot Robertam Lipsbergam. Vien pāris minūtes vēlāk latviešu uzbrucējs rezultātu dubultoja, panākot 2:0.

Otrās trešdaļas ievadā "Thunderbirds" izvirzījās vadībā jau ar 3:0, vārtus mazākumā gūstot Jese Forsbergs. Trešdaļas turpinājumā Everetas hokejistiem izdevās atgūties, iemetot trīs vārtus un trešdaļai noslēdzoties jau ar neizšķirto 3:3.

Trešā perioda ievadā Lipsbergs guva jau savus trešos vārtus spēlē, vienlaicīgi gūstot arī uzvaras vārtus, jo perioda turpinājumā Sietlas hokejisti guva vēl vienus vārtus, svinot uzvaru mačā ar 5:3.

Latviešu uzbrucējs vakaru noslēdza kā mača pirmā zvaigzne, gūstot trīs vārtus un atzīmējoties ar pozitīvu lietderības koeficientu "+2". 25 aizvadītajās spēlēs Lipsbergs atzīmējies ar 21 (9+12) rezultativitātes punktiem, būdams ceturtais rezultatīvākais līgas debitants.

Izmantotie resursi:WHL Network