20.03.2013. 19:37

Šovakar Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēlē pie 19.panākuma 27 spēlēs tika RSU basketbolisti, kas savā laukumā ar 72:63 pārspēja "VEF skolas" komandu.

Spēli pret "VEF skolu" RSU basketbolisti iesāka neveiksmīgi un pirmajā ceturtdaļā radās nopietnas problēmas ar VEF jauno basketbolistu neitralizēšanu. Īpaši tas izpaudās ceturtdaļas beigās, kad "VEF skola" veica atrāvienu un tādējādi RSU ceturksni noslēdza ar astoņu punktu deficītu – 15:23. Otrajā desmitminūtē RSU spēlēja aizsardzībā demonstrēja jau krietni saturīgāku sniegumu, tiesa, būtiski pietuvoties nespēja un puslaiku noslēdza ar -5 jeb 30:35.

Otro puslaiku RSU aizvadīja pārliecinoši, trešajā ceturksnī likvidējot "VEF skolas" pārsvaru un pārņemot vadību (51:49), bet izšķirošajās desmit minūtēs itin pārliecinoši nostiprinot pārsvaru un uzvarot ar 72:63.

RSU komandai tas bija 19.panākums 27 spēlēs, kas ļauj stabili turēties labāko komandu pieciniekā, savukārt "VEF skola" (10-15) ieņem 11.vietu 15 komandu konkurencē.

RSU – VEF skola 72:63 (15:23, 15:12, 21:14, 21:14)RSU: Sapovalovs 17, Vilks 12, Baško 10, Ginters 7, Upesleja 6, Liepkalns 5, Vīnbergs 5, Kalējs 4, Kolbergs 3, Jurjāns 3.VEF skola: Avenītis 22, Felkners 18, Melderis 8, Caune 7, Seipulāns 6, Kurucs 2.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063