06.04.2013. 21:22

Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 28. kārtas mačā Artjoms Rudņevs un "Hamburger SV" ar 0:1 piekāpās Freiburgas vienībai. Rudņevs pavadīja laukumā visas 90 minūtes, taču jau trešajā mačā pēc kārtas nespēja izcelties ar vārtu guvumu. Savukārt HSV šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Artjoms Rudņevs un "Hamburger SV" šovakar savā laukumā tikās ar "Freiburg", vienu no konkurentēm cīņā par vietu Eirokausos, līdz ar to bija svarīgi nepalikt bez punktiem. HSV bija zaudējusi pēdējos divus mačus (ieskaitot arī pamatīgo 2:9 sakāvi pret Minhenes "Bayern"), arī Rudņevs šajos divos mačos bija palicis bez vārtu guvumiem.

HSV bija ļoti tuvu vārtu zaudējumam jau septītajā minūtē – vispirms Rozentāls trāpīja pa vārtu pārliktni, Hamburgas aizsardzība atguva bumbu, taču pie soda laukuma to pazaudēja. Pēc Gintera sitiena bumba jau trāpīja pa Renē Adlera vārtu pārliktni. Rudņevs mača sākumā vairākas reizes tika pie bumbas soda laukuma tuvumā, taču neko bīstamu izveidot nespēja. Puslaika vidū Artjoms varēja izrauties viens pret Freiburgas vārtsargu Baumanu, taču aizsargs bumbu izsita. Pāris minūtes vēlāk pēc Sona piespēles tikai aizsargs liedza Rudņevam saņemt bumbu gandrīz tukšu vārtu priekšā. 0:0 pēc pirmā puslaika.

Uzreiz pēc pārtraukuma HSV tika pie soda sitiena no izdevīgas pozīcijas, taču Baumanam neradās īpašas pūles ķert bumbu pēc van der Vārta raidījuma. "Freiburg" atbildēja ar bīstamu pretuzbrukumu, kurā Rozentāls trāpīja vārtu tīklā no sāniem. Drīz vien Hamburgai radās vēl viena iespēja – Rudņevs ar papēdi piespēlēja bumbu Šelbredam, kurš to raidīja tālāk Sonam soda laukumā, taču korejietis no lieliskas pozīcijas nespēja trāpīt vārtos.

Sons turpmākajās minūtēs bija redzams vēl vairākas reizes, vienā no situācijām arī nopelnot dzelteno kartīti par bumbas aizmešanu prom neapmierinātībā ar tiesneša lēmumu. Puslaika vidū vadībā izvirzījās Freiburga – pēc Krūzes piespēles Šmids panāca 1:0. Neilgi pēc tam Rozentāls izskrēja viens pret Adleru, raidīja bumbu pāri vārtsargam, taču tā aizlēca garām vārtiem. HSV atbildēja ar Sona tālsitienu (Baumans glāba) un Aogo raidījumu nedaudz pāri, taču nespēja atjaunot līdzsvaru, beigās piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas. Turnīra tabulā Hamburga ir devītā.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
05.04.2013. 21:30 Hoffenheim – Fortuna Düsseldorf 3:0 (1:0) Firminu 11'; Lambercs 75'(s.v.); Folands 90'
06.04.2013. 16:30 Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg 1:1 (1:0) Širle 13' – Kjērs 71'
06.04.2013. 16:30 Borussia Dortmund – FC Augsburg 4:2 (1:0) Šībers 22' 52'; Subotičs 63'; Levandovskis 90'+2 – Baiers 43'; Fogts 44'
06.04.2013. 16:30 Eintracht Frankfurt – Bayern München 0:1 (0:0) Šveinsteigers 53'
06.04.2013. 16:30 Borussia M'Gladbach – Greuther Fürth 1:0 (0:0) de Jongs 71'
06.04.2013. 16:30 Werder Bremen – FC Schalke 0:2 (0:0) Drakslers 51'; Marika 69'
06.04.2013. 19:30 Hamburger SV – SC Freiburg 0:1 (0:1) Šmids 69'
07.04.2013. 16:30 FC Nürnberg – FSV Mainz
07.04.2013. 18:30 Hannover – VfB Stuttgart