31.01.2015. 18:23
Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgā uz rezervistu soliņa palika Artjoms Rudņevs, bet viņa pārstāvētā "Hamburger SV" ar 0:2 piekāpās Ķelnei, uzsākot sezonas otro pusi ar neveiksmi. Abus vārtus HSV ielaida otrajā puslaikā, izceļoties Marselam Rīsem.

Šodien Vācijas Bundeslīgas 2. apli uzsāka Artjoma Rudņeva pārstāvētā "Hamburger SV", kura savā laukumā uzņēma "Köln". Abas komandas pēc pirmā apļa šķīra trīs pozīcijas un divi punkti, Ķelni tabulā atrodoties 11., bet Hamburgai – 14. pozīcijā.

Rudņevs bija pieteikts mačam, taču tā sākumā atradās uz rezervistu soliņa, gluži tāpat kā viņa sezonas pirmās puses galvenais konkurents par vietu sastāvā Pjērs Mišels Lasoga. Vietu HSV uzbrukuma smailē ieņēma tikko sastāvu papildinājušais Ivica Oličs.

Viesi sāka spēli nedaudz mierīgāk, taču, tuvojoties puslaika pārtraukumam, sāka spēlēt redzami aktīvāk. Kopumā spēle ritēja diezgan augstā tempā, iespējām gūt vārtus rodoties abām vienībām. Hamburgas rindās ļoti redzams bija jaunieguvums Oličs, toties "Köln" sastāvā labākā iespēja bija Entonijam Ujā. 0:0 pēc pirmā puslaika.

Ķelne otro puslaiku uzsāka ļoti apņēmīgi, jau pašā tā sākumā radot teicamu vārtu gūšanas iespēju. Viesi izskatījās ievērojami labāk un 63. minūtē atklāja rezultātu – pēc Heiko Vestermana kļūdas aizsardzībā Marsels Rīse izrāvās pret HSV vārtiem un panāca 1:0.

Hamburga centās pastiprināt uzbrukumu, laižot laukumā Lasogu un Maksimilianu Beisteru, taču 78. minūtē ielaida vēlreiz, kad atkal izcēlās Rīse. HSV tā arī neizdevās atspēlēt vismaz vienu vārtu guvumu, līdz ar to sezona atsākta neveiksmīgi. Rudņevs laukumā tā arī netika.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
30.01.2015. 21:30 Wolfsburg - Bayern München 4:1 (2:0) Dosts 4' 45'+2; de Braune 53' 73' – Bernats 55'
31.01.2015. 16:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt 4:1 (0:1) Darida 61'(11m); Pētersens 64' 69' 88' – Russ 1'
31.01.2015. 16:30 Hamburger SV - FC Köln 0:2 (0:0) Rīse 63' 78'
31.01.2015. 16:30 Mainz 05 – Paderborn 5:0 (1:0) Malli 20' 46'; de Blasiss 69'; Alagī 82'; Geiss 87'(11m)
31.01.2015. 16:30 Schalke 04 - Hannover 96 1:0 (1:0) Hēgers 33'
31.01.2015. 16:30 VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach 0:1 (0:0) Hermans 71'
31.01.2015. 19:30 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
01.02.2015. 16:30 Werder Bremen - Hertha Berlin
01.02.2015. 18:30 Augsburg – Hoffenheim