13.11.2013. 21:07

Turcijas klubs «TED Ankara» viesos ar 84:92 piekapās Ungārijas komandai Šēkesfehērvāras «Alba», bet Valters nospēlēja nepilnas 25 minūtes, guva sešus punktus (3p. - 2/4), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles un pieļāva divas kļūdas.

F apakšgrupas kopvērtējumā «TED Ankara» ar vienu uzvaru piecās spēlēs atkrita uz pēdējo, sesto vietu, bet Rolanda Freimaņa pārstāvētā Južnijas «Himik», kuru vada Kārlis Muižnieks, ar četrām uzvarām piecos mačos ir pirmajā vietā.

Tikmēr G apakšgrupā Tallinas «Kalev/Cramo» savā laukumā ar 64:68 piekāpās Izraēlas čempioniem Haifas «Maccabi», lai gan pēc pirmā puslaika Igaunijas čempioni bija vadībā ar 45:28.

Šķēle nospēlēja nepilnas 13 minūtes, kuru laikā punktus neguva (2p. - 0/3, 3p. - 0/1, s.m. - 0/2), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un pieļāva divas kļūdas.

G apakšgrupas kopvērtējumā «Kalev/Cramo» ar pieciem zaudējumiem piecās spēlēs ieņem pēdējo, sesto vietu, bet «VEF Rīga» ar divām uzvarām piecos mačos ir ceturtajā vietā.

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana