24.11.2012. 10:11
Latvijas jaunā skeletoniste Lelde Priedulēna piektdien izcīnīja 20.vietu olimpiskajā Vistleras trasē Kanādā notikušajā Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā.

Pirmajā braucienā Latvijas sportiste uzrādīja 19.rezultātu 22 braucējas konkurencē, distanci veicot 57,03 sekundēs un par 1,64 sekundēm zaudējot pirmajā vietā esošajai vācietei Marionai Tēsai.

Savukārt otro braucienu Priedulēna veica neveiksmīgi, uzrādot sliktāko laiku (59,27 sekundes), kas viņai lika atkāpties uz pēdējo vietu no tām sportistēm, kuras kvalificējās otrajam braucienam.

Pirmajā braucienā latvietei bija piektais sliktākais starta laiks, bet otrajā - vājākais rezultāts.

Uzvaru sacensībās nosargāja Tēsa, kurai Priedulēna divu braucienu summā piekāpās par 5,38 sekundēm. Otrajā vietā 0,17 sekundes aiz Tēsas ierindojās sezonas pirmajā posmā uzvarējusī kanādiete Sāra Reida, bet trešā bija Lielbritānijas pārstāve Elizabete Jernolda.

Kā ziņots, sezonas pirmajā posmā, kas tika aizvadīts trīs braucienu formātā, Priedulēna veica tikai vienu braucienu un ieņēma 21.vietu, bet otrajā posmā pirms nedēļas ierindojās 16.pozīcijā.

Priedulēna Pasaules kausa izcīņā debitēja šī gada sākumā, kad tika pie 12.vietas Eiropas čempionātā, tomēr pasaules čempionātā, kas februārī risinājās tieši Leikpleisidas trasē, viņa nepiedalījās.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga