18.03.2013. 22:37
«SMScredit.lv» komanda pirmdien arī otro reizi Latvijas čempionāta pusfinālā pieveica «Liepājas metalurga 2» hokejistus, neļaujot pēdējo divu gadu turnīra uzvarētājai sasniegt finālsēriju.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Sērijas otrajā mačā «SMScredit.lv» hokejisti izcīnīja uzvaru izbraukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:1, 1:1).

«SMScredit.lv» labā pa vieniem vārtiem guva Renārs Undelis, Andrejs Lavrenovs, Ronalds Cinks un Sergejs Pečura, bet «liepājnieku» rindās izcēlās Jānis Straupe un Lauris Bajaruns.

Tā kā abu komandu pirmajā mačā «SMScredit.lv» svētdien svinēja panākumu ar 5:4, uzvaru panākot 11 sekundes pirms pamatlaika beigām, sērijā līdz divām uzvarām Rīgas klubs bija pārāks ar 2-0.

Neveiksmi «liepājnieki» piedzīvoja, lai gan sastāvu bija papildinājuši vairāki hokejisti, kas sezonas laikā sacentās Baltkrievijas atklātajā čempionātā spēlējošajā kluba galvenajā komandā.

Tikmēr otrajā pusfināla pārī pirmdien «Ozolnieki»/«Monarch» ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) pieveica HK «Juniors», panākot izlīdzinājumu sērijā 1-1.

Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Sergejs Durdins un Edgars Lipsbergs, kura gūtie vārti 50. minūtē bija uzvaru nesošie. Tikmēr «Juniors» komandā vienīgo reizi izcēlās Dāvis Straupe.

Sērijas izšķirošais mačs risināsies trešdien Piņķos.

Kā ziņots, «Liepājas metalurgs 2» un «Ozolnieki»/«Monarch» izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla fāzes, bet «SMScredit.lv» un «Juniors» hokejisti bija jau uzreiz sasnieguši pusfinālu.