09.11.2012. 23:52

Šodien tika aizvadīta pirmā sacensību diena "ValtellinaTrophy" izcīņā. Starp dalībniekiem bija arī latviešu šorttrekists Roberts Zvejnieks, kurš izcīnīja otro vietu 1000 metru distancē "Junioru C" grupā.

"Valtellina Trophy" izcīņa Bormio, Itālijā, tiek aizvadīta jau 21.reizi. Šogad tajā piedalīsies aptuveni 250 sportisti no 40 komandām un 17 valstīm. Pirmajā sacensību dienā junioru B un C grupās dāmām un kungiem tika sadalītas vietas attiecīgi 1500 un 1000 metru distancēs.

Trīs no četrām pirmajām vietām ieguva krievu sportisti – Sofija Prosvirnova, Jekaterina Konstantinova un Aleksandrs Kovals, bet kilometra distancē junioru C grupā uzvarēja Marks Čongs (Austrija/Itālija). Uzreiz aiz viņa otrajā pozīcijiā ierindojās Latvijas šorttrekists Roberts Zvejnieks.