11.01.2015. 19:52
Šovakar plkst. 18:00 Anglijas Premjerlīgā tika aizvadīta centrālā cīņa, kurā "Manchester United" savā "Old Trafford" stadionā uzņēma "Southampton". Viesi aizvadīja perfektu spēli aizsardzībā un pateicoties Dušana Tadiča gūtajiem vārtiem izcīnīja uzvaru ar 1:0, apsteidzot šīs dienas pretinieci turnīra tabulā un pakāpjoties uz trešo vietu.

Abas komandas pirms spēles turnīra tabulā atradās blakus un trešajā vietā esošā "Manchester United" apsteidza "Southampton" tikai par vienu punktu, piešķirot papildu intrigu mačam. Ronalda Kūmana vadītajai komandai noteikti vēl palikušas sāpīgas atmiņas par nepelnīto zaudējumu savā laukumā, tomēr pēdējās cīņas svētie aizvadījuši teicami, pilnvērtīgi atgriežoties cīņā par iekļūšanu četriniekā. Savukārt Luiss van Gāls pirms spēles apmierināti paziņoja, ka komandas lazaretē atrodas tikai viens spēlētājs - Ešlijs Jangs, līdz ar to sākumsastāvā atgriezās Deilijs Blinds, bet ārpus pieteikuma palika Radamels Falkao.

Pirmajās minūtēs daudz aktīvāk uzbrukumā metās viesi, sagādājot vairākus nepatīkamus momentus "Manchester United" aizsardzībai un Davidam De Hejam. Mājinieki gan ilgi neļāva pretiniekiem saimniekot savā laukuma pusē, pārņemot savā rīcībā bumbas kontroli, tomēr ar momentu veidošanu nevedās, jo aizsargi darbojās precīzi. 19. minūtē Kūmanam nācās veikt piespiedu maiņu, jo savainojumu guva viens no stabilākajiem komandas centra aizsargiem Tobijs Alderveirelds. Kaut arī mančestriešiem faktiski visu puslaiku piederēja iniciatīva, nekādu reālu ieguvumu tas komandai nedeva, jo spēlētāji bieži kļūdījās piespēlēs, bet "Southampton" teju perfekti darbojās savā laukuma pusē. Neilgi pirms pārtraukuma Veinam Rūnijam izdevās izveidot labu sitiena pozīciju Robinam van Pērsijam, bet arī šoreiz aizsargs paspēja sitienu bloķēt.

Otro puslaiku atkal agresīvāk uzbrukumā uzsāka "Southampton" un šoreiz jau mājinieku aizsargi nospēlēja precīzi bloķējot bumbu. Pēc tā paša scenārija "United" atkal pārņēma savā kontrolē bumbu, tomēr pozicionālos uzbrukumus atkal perfekti slāpēja viesu centra pussargu pāris Viktors Vanjama ar Morganu Šnaiderlinu, neļaujot mājiniekiem izspēlēt bumbu līdz ērtām sitienu pozīcijām. Jau 61. minūtē van Gāls nomainīja van Pērsiju, sūtot laukumā Anderu Ereru, līdz ar to Rūnijs no pussarga pārkvalificējās par uzbrucēju, savukārt Kūmans pastiprināja uzbrukumu ar Dušanu Tadiču.

Un tieši Tadičs 69. minūtē beidzot atklāja rezultātu, kad kļūdījās visi laukuma saimnieku aizsargi, Graciano Pele trāpīja pa vārtu stabu, bet bumba atlēca pie serba kurš to sūtīja tīklā (0:1). Mājiniekiem vēl bija pietiekami daudz laiks lai vismaz izlīdzinātu rezultātu un mērķa sasniegšanai palīgā tika sūtīts Maruans Felenī. 78. minūtē Huans Mata pamanījās netrāpīt tukšā vārtu stūrī. "Manchester United" saprotams daudz agresīvāk devās uzbrukumos, bet par galveno neveiksminieku jāatzīst Mata, kurš vēl divas reizes pavisam nedaudz raidīja bumbu garām vārtiem no teicamām pozīcijām. Līdz ar to "Southampton noturēja uzvaru un pakāpās turnīra tabulā uz trešo pozīciju.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
10.01. 14:45 Sunderland - Liverpool 0:1 (0:1) Markovičs 9'
10.01. 17:00 Everton - Man. City 1:1 (0:0) Neismits 78' - Fernandinjo 74'
10.01. 17:00 Chelsea - Newcastle 2:0 (1:0) Oskars 43' Košta 59'
10.01. 17:00 Swansea - West Ham 1:1 (0:1) Noubls 74'(s.v.) - Kerols 43'
10.01. 17:00 Leicester - Aston Villa 1:0 (1:0) Končeski 45'
10.01. 17:00 Burnley - QPR 2:1 (2:1) Arfīlds 12' Ingss 37' - Ostins 33'(11m)
10.01. 17:00 West Brom - Hull 1:0 (0:0) Berahino 78'
10.01. 19:30 Crystal Palace - Tottenham 2:1(0:0) Geils 69'(11m) Pančons 80' - Keins 49'
11.01. 15:30 Arsenal - Stoke 3:0(2:0) Koscelnijs 6' Sančess 33'49'
11.01. 18:00 Man. United - Southampton 0:1(0:0) Tadičs 69'