30.11.2012. 14:41

Jāņa Sprukta pārstāvētā Maskavas CSKA komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē šodien ar rezultātu 2:1 pārspējusi Habarovskas "Amur" vienību.

Spēles rezultāts tika atklāts jau tās 13. minūtē, kad Igors Grigorenko realizēja skaitlisko vairākumu, izvirzot vadībā CSKA. Otrās trešdaļas beigu daļā mājinieki panāca līdzsvaru (1:1), taču spēles 56. minūtē Grigorenko guva savus otros vārtus, ļaujot panākumu svinēt maskaviešiem – 2:1. „Amur” labā vienīgos vārtus guva Aleksandrs Osipovs.

Jānis Sprukts uz ledus pavadīja septiņas minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no pieciem iemetieniem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

CSKA Rietumu konferences turnīra tabulā šobrīd ieņem ceturto vietu.