12.11.2013. 08:52
Nacionālās hokeja līgas šīs nakts vienīgajā spēlē starp Bostonas „Bruins” un Tampebejas „Lightning” savainojumu guvis „Lightning” un Kanādas izlases līderis Stīvens Stemkoss, kurš otrā perioda vidū guva kājas lūzumu.

Stemkoss cīņā ar „Bruins” aizsargu Dagiju Hamiltonu zaudēja līdzsvaru un ietriecās savos vārtos. Trieciens izrādījās pietiekami spēcīgs un neveiksmīgs, un pēc tā Stemkoss paša spēkiem no laukuma noslidot nevarēja. Vēlāk izrādījās, ka viņam ir labās kājas lūzums, un hokejistam būs nepieciešama operācija. Pagaidām nav nosaukts pat aptuvens laiks, kad Stemkoss varētu atgriezties laukumā.

Stemkoss ar 23 punktiem (14+9) dala līgas rezultatīvākā spēlētāja godu un ir „Lightning” komandas izteikts līderis. Tāpat Stemkosam tika atvēlēta loma Kanādas izlasē gaidāmajās Olimpiskajās spēlēs.

Savainojumu šajā spēlē guva arī „Lightning” aizsargs Sāmi Salo, un Tampabejas problēmas nevilcinājās izmantot mājinieki „Bruins”. Patrīsa Beržerona un Daniela Paijē vārtu guvumi otrā perioda beigās deva Bostonai pārsvaru, kuru izdevās noturēt un arī palielināt pašā mača izskaņā, kad ripu tukšos vārtos raidīja Džeroms Iginla (3:0).

Sauso spēli aizvadīja „Bruins” vārtsargs Tūka Rasks, kuram šosezon sekmējies īpaši labi tieši pret „Lightning”. Trijās spēlēs Rasks atvairījis 98,8% pretinieku metienu un divreiz nostāvējis sausā.

Par spīti zaudējumam „Lightning” saglabā pirmo vietu Atlantijas okeāna divīzijā, kamēr „Bruins” šajā divīzijā ieņem otro vietu un uzvarējusi jau trīs spēlēs pēc kārtas.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey League