18.01.2014. 16:50
Ainara Bagatska un Oskara Ernšteina trenētā Kijevas "Budivelnik" komanda piektdien, 17. janvārī, svinēja uzvaru pirmajā Ukrainas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē, savā laukumā pārspējot Mariupoles "Azovmash" ar rezultātu 79:76 (20:18, 20:25, 24:21, 15:12). Atbildes cīņa notiks 25. janvārī Mariupolē.

Pirmajā spēles pusstundā uzvarētājs netika noskaidrots, jo komandas cīnījās neizšķirti – 64:64. Izšķirošajās desmit minūtēs labāk veicās laukuma saimniekiem, kuri savā grozā ielaida tikai 12 punktus un pirms otrās spēles iekrāja trīs punktu pārsvaru – 79:76.

Jānis Strēlnieks laukumā pavadīja visvairāk laika un kļuva par labāko komandas cīnītāju zem groziem. Saspēles vadītājs 29:39 minūtēs guva 10 punktus (2p 2/3, 3p 1/4, 1p 1/3), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarīja četras rezultatīvas piespēles, divas reizes kļūdījās, saņēma trīs personiskās piezīmes, izprovocēja trīs pārkāpumus, ieguva +/- rādītāju 1, kā arī nopelnīja ceturto labāko lietderības koeficientu 14.

Dežuans Sammers izcēlās ar 21 punktu, savukārt Bleiks Eiherns 19 punktiem pievienoja septiņas rezultatīvas piespēles. Darjuša Lavrinoviča veikums izpaudās, bloķējot trīs metienus. “Azovmash” sastāvā austrālietis Daniels Kikerts sameta 23 punktus.

Ukrainas kausa izcīņas "Četru Fināls" notiks 8.-9. februārī Kijevā.

Triāla klubs Karters Triāla klubs Karters Ugāle, "Zemdegas"-5, Ugāles p., Ventspils n., LV-3615