07.10.2015. 23:04
Dažādos Eiropas basketbola čempionātos šovakar spēles aizvadīja Latvijas spēlētāji. Jānis Strēlnieks un Ronalds Zaķis bija rezultatīvākie savās komandas Vācijā un Slovēnijā, bet Kauņas ''Žalgiris'' rindās gandrīz nevainojami grozam uzbrucis Kaspars Vecvagars.

Vācijas Bundeslīgā graujošu uzvaru ar 44 punktu pārsvaru izcīnīja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Bambergas ''Brose Baskets'', kas savā laukumā piesmēja ''Crailsheim Merlins'' - 93:49. Strēlnieks šoreiz laukumā pavadīja 16:42 minūtes un guva 15 punktus (soda metieni - 1/2, divpunktnieki - 4/4, tālmetieni - 2/4). Jānim arī trīs bumbas zem groziem, divas rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas bumbas.

Lietuvas basketbola čempionātā šovakar ļoti pārliecinošu uzvaru guva Kauņas ''Žalgiris'', kas ar 73:48 pārspēja ''Dzūkija'' basketbolistus. Latvijas izlases saspēles vadītājs Kaspars Vecvagars spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un nospēlēja 14:41 minūti. Kaspara rēķinā deviņi punkti (soda metieni - 2/2, divpunktnieki - 2/3, tālmetieni - 1/1), viena rezultatīva piespēle un divas pārtvertas bumbas.

''Lietkabelis'' ar ļoti pārliecinošu sniegumu uzbrukumā viesos tika galā ar ''Nevežis'' pretestību - 87:70. Latviešu basketbolists Akselis Vairogs šajā spēlē nepiedalījās.

Adrijas līgā Ļubļanas ''Olimpija'' savā laukumā piedzīvoja negaidītu zaudējumu pret ''Sutjeska'' - 60:61. Arī šovakar latviešu spēlētājs Ronalds Zaķis spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un nospēlēja 16 minūtes. Ronalds ar 11 punktiem (soda metieni - 1/4, divpunktnieki - 5/6, tālmetieni - 0/1) bija rezultatīvākais komandā. Zaķim arī viena rezultatīva piespēle, taču zem groziem basketbolists neizcīnīja nevienu bumbu.

Igaunijas čempionātā nesamierināmo pretinieču cīņā Tallinas ''Kalev/Cramo'' viesos pieveica Tartu ''Rock'' - 81:73. Latvijas izlases uzbrucējs Rolands Freimanis bija starta piecniekā un nospēlēja vairāk nekā 27 (27:16) minūtes. Rolands guva desmit punktus (divpunktnieki - 2/3, tālmetieni - 2/5) un savāca sešas atlēkušās bumbas.

Izmantotie resursi:Beko BBL - Beko Basketball Bundesliga | Spürst...Tete-a-Tete Casino-LKL | Lietuvos krepšinio lygaABA LeagueAjakava ja tulemused