28.11.2013. 08:31
Pēc 11 uzvarām pēc kārtas Sanantonio „Spurs” beidzot piedzīvojusi zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, ar 88:94 piekāpjoties Oklahomsitijas „Thunder”. Savukārt uzvaru sēriju vēl nav pārtraukusi Maiami „Heat”, kuras superzvaigzne Lebrons Džeimss guva 28 punktus uzvarā pār savu bijušo klubu Klīvlendas „Cavaliers”.

Vakar NBA bija tikai divas komandas, kuras šosezon bija zaudējušas tikai vienā spēlē. Nu palikusi tikai viena, jo, kamēr Indianas „Pacers” pasmējās par Šarlotes „Bobcats” aizsardzību (ceturtajā ceturtdaļā 39:22, spēlē 99:74), „Spurs” sīvā un samērā neglītā spēlē piekāpās „Thunder” vienībai.

Gan „Spurs”, gan „Thunder” pagājušajā sezonā bija lieliskas uzbrukuma komandas, taču šonakt tās veltīja lielāku uzmanību aizsardzībai un metienu precizitāte bija tālu no perfektas. Mača sākumā vāji spēlēja gan Kevins Durents, gan Rasels Vestbruks, taču, ja Durents otrajā puslaikā pielika un spēli pabeidza ar 24 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām, tad Vestbruks kopā spēlē aizmeta garām 14 no 16 metieniem no spēles.

Par „Thunder” uzvaru parūpējas rezerves saspēles vadītājs Redžijs Džeksons, kurš guva 23 punktus, bet pieci bloki un double-double Serža Ibakas kontā. „Spurs” gan joprojām saglabā līderpozīcijas Rietumos.

Otra pagājušās sezonas fināliste Maiami „Heat” guvusi astoto uzvaru pēc kārtas, ar 95:84 pieveicot Klīvlendas „Cavaliers”. Lebrons Džeimss šajā spēlē guva 28 punktus (vairāk nekā viss „Cavaliers” sākumsastāvs kopā), bet Dveins Veids pievienoja 22 punktus.

Losandželosas „Lakers” Bruklinā gandrīz pamanījās izsēt 27 punktu pārsvaru, kuru tā ieguva pirmajā puslaikā, taču beigās „Nets” tomēr piedzīvoja kārtējo zaudējumu ar 94:99. Uzvarētājiem 26 punkti Nika Janga rēķinā, bet abas komandas kopā paspēja izmest 60 tālmetienus.

Pie pārliecinošām uzvarām tikušas Čikāgas „Bulls” un Hjūstonas „Rockets”, kuras attiecīgi pieveica „Pistons” (99:79) un „Hawks” (113:84), savukārt Portlendas „Trail Blazers” pārsteidzoši lieliskais sezonas sākums piebremzēts Fīniksā, kur Gorans Dragičs guva 31 punktu un atrada laiku izdarīt 10 rezultatīvas piespēles, lai sekmētu „Suns” uzvaru ar 120:106.

Visas spēles

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430