08.09.2014. 19:10
Vārti: 24:30 Upītis (Cibuļskis) 1:0, 27:06 Bukarts (Pujacs, vair.) 2:0, 28:22 Plets (Novotnijs, Holoss, vair.) 2:1, 30:00 Tērnbergs (Plets, Holoss, vair.) 2:2, 37:01 Plets (Kapustins, Gorohovs) 2:3, 47:05 Tērnbergs (Kručiņins) 2:4, 50:15 Apaļkovs (Gorohovs) 2:5Soda minūtes: 10:12Vārtsargi: Edgars Masaļskis - Kērtiss Senfords

60': Spēle ir beigusies, un Rīgas "Dinamo" gandrīz vēsturiski tukšu tribīņu priekšā piedzīvo pirmo zaudējumu šosezon.

51': Jaroslavļas "Lokomotiv" palielina pārsvaru līdz 5:2. Pēc Iļjas Gorohova metiena Daniils Apaļovs vārtu priekšā maina ripas trajektoriju.

50': Pēc Sergeja Plotņikova izgājiena vienatnē pret Edgaru Masaļski rīdziniekus glābj vārtu stabs.

48': Jaroslavļas "Lokomotiv" dubulto pārsvaru pēc tam, kad Edgars Masaļskis neredz Martina Tērnberga metienu no neērtā tvēriena.

42': Pēc Kristapa Sotnieka metiena no distances ripas trajektoriju vārtu priekšā maina Gunārs Skvorcovs, taču Jaroslavļas "Lokomotiv" glābj vārtsargs.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Rezultatīvā otrā trešdaļa noslēgusies ar 3:2 Jaroslavļas "Lokomotiv" labā.

38': Pēc kapteiņa Iļjas Gorohova metiena no zilās līnijas ripas trajektoriju vārtu priekšā maina Džefs Plets, pirmo reizi vadībā izvirzot Jaroslavļas "Lokomotiv" - 3:2.

37': Viesi iztur mazākumu.

36': Pēc Marcela Hosas metiena no tuvas distances Jaroslavļas "Lokomotiv" vispirms glābj vārtsargs, tad - arī vārtu stabs.

35': Uz vārtiem laužas Lauris Dārziņš, kurš tiek neatļauti kavēts. 1:26 minūtes lielajā vairākumā mājiniekiem.

34': Turēšana ar rokām pret Juri Upīti dod Rīgas "Dinamo" vairākumu.

31': Pēc Džefa Pleta metiena no zilās līnijas ripas trajektoriju vārtu priekšā maina Martins Tērnbergs, panākdams neizšķirtu - 2:2.

29': Jaroslavļas "Lokomotiv" ātri izspēlē līdz Džefa Pleta metienam no labā iemetiena punkta.

29': Miķeļa Rēdliha un Milana Jurčinas pārkāpumi atstāj rīdziniekus trijatā uz 1:36 minūtēm.

28': Roberts Bukarts no kreisā iemetiena apļa realizē vairākumu un dubulto Rīgas "Dinamo" pārsvaru.

27': Laukuma saimnieki tiek pie vairākuma.

25': Saņēmis atpakaļ piespēli no Oskara Cibuļska, Juris Upītis ar izcilu precizitāti iešauj ripu tuvajā augšējā stūrī.

23': Iniciatīva pieder viesiem, bet pēc Roberta Bukarta piespēles no aizvārtes ripu neizdodas uztvert Gunāram Skvorcovam.

21': Laba iespēja atklāt rezultātu Oskaram Cibuļskim, bet viņa plaukstas metiens lido virsū vārtsargam.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies ar bezvārtu neizšķirtu.

19': Pēc aizsarga Iļjas Gorohova pieslēgšanās uzbrukumam rīdziniekus glābj Edgars Masaļskis.

16': Mājinieku vairākums noslēdzas bez momentiem, bet ar vairākām divcīņām pie apmalēm.

14': Pārkāpums pret Čeju Genoveju Rīgas "Dinamo" dod otro vairākumu pēc kārtas.

14': Vairāki metieni pa Edgara Masaļska sargātajiem vārtiem no distances, bet rīdzinieku vārtsargs spēlē pārliecinoši.

11': Rīdzinieku pirmā maiņa pietur ripu un ar piespēlēm tur sasprindzinājumā sāncenšus, taču trūkst bīstamu metienu. Vairākums paliek neizmantots.

9': Tagad pie pirmā vairākuma tiek laukuma saimnieki. Noteikumu pārkāpums Rīgas "Dinamo" aizsardzības zonā.

8': Rīgas "Dinamo" vēlreiz bez sevišķām grūtībām iztur mazākumu.

6': Pretuzbrukumā bīstamu metienu izdara Gunārs Skvorcovs.

6': Linuss Videls rīdzinieku rindās pierakstās ar noraidījumu par ripas izmešanu ārpus laukuma.

6': Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā. Sāncenšiem divu minūšu laikā neizdevās pat nostāties vairākuma izspēlēšanai.

4': Par pretinieka bloķēšanu neitrālajā zonā noraidīts Oskars Cibuļskis.

1': Spēle sākusies ar Jaroslavļas "Lokomotiv" uzvaru pirmajā iemetienā.

Rīgas "Dinamo": Edgars Masaļskis (Jakubs Sedlāčeks); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Georgijs Pujacs - Kristpas Sotnieks; Lauris Dārziņš - Miks Indrašis - Miķelis Rēdlihs, Marcels Hosa - Linuss Videls - Gints Meija, Roberts Bukarts - Pjotrs Ščastļivijs - Gunārs Skvorcovs, Juris Upītis - Andris Džeriņš - Mārtiņš Cipulis.