06.12.2013. 19:01
Vārti: 4:36 Hosa (Vilsons, Upītis, vair.) 1:0, 12:03 Ņikoncevs (Vidells) 1:1, 49:47 Jevsejenkovs (Stoļarovs, vair.) 1:2Soda minūtes: 6:8Vārtsargi: Mikaels Telkvists - Jakubs Štepāneks

52': Krišjānis Rēdlihs pa ceļam uz vārtiem nogulda trīs sāncenšus, līdz piespēlē Jurim Upītim, tomēr Rīgas Dinamo neizdodas no vārtu priekšas iebakstīt ripu cietoksnī.

50': Čerepovecas Severstal vairākuma realizēšanai nepieciešamas tikai trīs sekundes - 2:1. Ar plaukstas metienu no distances izceļas Aleksandrs Jevsejenkovs.

50': Sandis Ozoliņš noraidīts par spēli ar augstu paceltu nūju.

49': Mikaels Telkvists paspēj pārvietoties un glābt pēc Anatolija Ņikonceva metiena pretuzbrukumā.

46': Māra Bičevska metiens tiek atvairīts, bet Gunāram Skvorcovam neizdodas tikt pie atlēkušās ripas.

45': Kristaps Sotnieks neitrālajā zonā zaudē ripu, taču viņa kļūdu labo Mets Robinsons, paspējot atgriezties aizsardzībā.

41': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Noslēgusies otrā trešdaļa.

40': Nikolajs Žerdevs tiek galā ar Rīgas Dinamo aizsargiem, bet viņu aptur Mikaels Telkvists.

39': Marsels Hosa atstāj Rīgas Dinamo mazākumā.

32': Kristaps Sotnieks izjauc draudīgu viesu pretuzbrukumu.

30': Čerepovecas Severstal spēlē pilnā sastāvā.

30': Rīgas Dinamo mēģina izkombinēt līdz metienam tukšos vārtos, taču Mika Indraša centieni ir lieki.

29': Juris Upītis mēģina ripu iebakstīt sāncenšu cietoksnī.

28': Pārkāpums pret Sandi Ozoliņu.

28': Pēc Kaila Vilsona piespēles no aizvārtes metienu izdara Mets Robinsons, bet augšējā stūrī lidojošo ripu aizķer Čerepovecas Severstal vārtsargs.

25': Čerepovecas Severstal spēlē pilnā sastāvā.

25': Pols Šehura izdara plaukstas metienu no tuvas distances, bet atkal uzdevumu augstumos ir Jakubs Štepāneks.

23': Rīdzinieki izspēlē līdz Jura Upīša metienam no kreisā iemetiena apļa, bet viesus atkal glābj vārtsargs.

23': Klupināšana pret Vitāliju Pavlovu, Rīgas Dinamo tiekot pie trešā vairākuma mačā.

21': Ar Jura Upīša metienu pagriezienā tiek galā sāncenšu vārtsargs.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies.

20': Kristaps Sotnieks vārtu priekšā sameklē Metu Robinsonu, taču ripa līdz viņam nenonāk.

18': Sandis Ozoliņš paliek viens pret Jakubu Štepāneku, bet trāpa pa vāru pārliktni.

15': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

14': Mikaels Telkvists tiek galā ar metienu no distances, bet atlēkušo ripu notīra Kristaps Sotnieks. Nākamajā situācijā metienu bloķē Marsels Hosa.

14': Mikaels Telkvists glābj Rīgas Dinamo no nonākšanas iedzinējos.

13': Noraidījums Krišjānim Rēdliham.

13': Čerepovecas Severstal panāk 1:1. Anatolijs Ņikoncevs izlaužas pa labo malu un raida ripu starp Mikaela Telkvista kājsargiem, izceļoties sesto reizi sezonā.

12': Gunārs Skvorcovs izlaužas no aizvārtes, viņam piebalso Sandis Ozoliņš, tomēr arī divatā neizdodas dubultot pārsvaru.

9': Vēlreiz Pols Šehura paliek nepieskatīts Čerepovecas Severstal vārtu priekšā, bet atkal duelī uzvar viesu vārtsargs.

9': Iespēja izcelties arī Polam Šehuram, bet viņa metienu no vārtu priekšas tver sāncenšu vārtsargs Jakubs Štepāneks.

5': Rīgas Dinamo izvirzās vadībā - 1:0! Izceļoties pēc piecu spēļu pārtraukuma, Marsels Hosa ar metienu tālajā augšējā stūrī vārtu guvumā pārvērš Kaila Vilsona piespēli no aizvārtes, realizējot skaitlisko pārsvaru.

5': Spēle ar augstu paceltu nūju pret Vitāliju Pavlovu. Rīgas Dinamo otrais vairākums.

5': Pie atlēkušas ripas tiek Roberts Bukarts, taču uzbrucējs no vārtu priekšas met garām.

4': Viesi atgriežas pilnā sastāvā.

2': Čerepovecas Severstal skaitliskā sastāva pārkāpums, Rīgas Dinamo - vairākums.

1': Rīgas Dinamo sāk aktīvi - Marselam Hosam neizdodas uztvert Kaila Vilsona piespēli no aizvārtes, seko Roberta Bukarta metiens no distances un Mika Indraša metiens no vārtu priekšas.

1': Spēle ir sākusies!

Rīgas Dinamo: Mikaels Telkvists (Rihards Cimermanis); Arvīds Reķis - Sandis Ozoliņš, Kristaps Sotnieks - Mets Robinsons, Krišjānis Rēdlihs - Jēkabs Rēdlihs; Juris Upītis - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Roberts Bukarts - Pols Šehura - Miks Indrašis, Aleksandrs Ņiživijs - Andris Džeriņš - Vitālijs Pavlovs, Gunārs Skvorcovs - Rustams Begovs - Māris Bičevskis.