17.01.2014. 18:58
Vārti: 10:21 Haščāks (Skvorcovs, Šehura) 1:0, 14:57 Monja (Lehtera, Martinovs, vair.) 1:1, 27:12 Robinsons (Haščāks, vair.) 2:1, 35:15 Kopeikins (Martinovs) 2:2, 42:38 Gubins (Saņņikovs) 2:3Soda minūtes: 8:8Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks - Ņikita Bespalovs

60': Vārtus rīdzinieki gūt tomēr nespēj. Mačs ir noslēdzies.

59': Sedlāčeks dodas nomainīties pret sesto laukuma spēlētāju.

59': Artis Ābols ņem 30 sekunžu pārtraukumu.

57': Jakubs Sedlāčeks neļauj viesiem iestumt ripu vārtos.

55': Uzbrukumam pieslēdzas Krišjānis Rēdlihs, bet viesu vārtsargs spēlē modri.

48': Rupja kļūda uz pretinieku zilās līnijas, un pretuzbrukumā aizskrien Novosibirskas Sibir rezultatīvākie spēlētāji - Jori Lehtera un Jonass Enlunds. Jakubs Sedlāčeks glābj špagatā.

47': Novosibirskas Sibir spēlē pilnā sastāvā.

45': Rīgas Dinamo tiek pie vairākuma.

43': Novosibirskas Sibir pirmo reizi izvirzās vadībā - 3:2 pretuzbrukumā panāk Oļegs Gubins.

42': Pols Šehura uz zilās līnijas neapstrādā ripu, bet pēc Novosibirskas Sibir uzbrukuma no nepatikšanām glābj Jakubs Sedlāčeks.

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

40': Noslēgusies otrā trešdaļa.

38': No zilās līnijas raidīta ripa trāpa Kailam Vilsonam, taču uzbrucējs pamet laukumu saviem spēkiem un dodas uz rezervistu soliņu, nevis ģērbtuvēm.

38': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

37': Jakubs Sedlāčeks tiek galā ar spēcīgu metienu no zilās līnijas.

36': Georgijam Pujacam divas minūtes par turēšanu ar nūju.

36': Novosibirskas Sibir atkal izlīdzina rezultātu - 2:2. Jakubs Sedlāčeks netiek galā ar vienkāršu Alekseja Kopeikina plaukstas metienu no distances.

35': Ātri pārvarēta neitrālā zona ļauj uzbrukuma smailē nonākt Polam Šehuram, taču ripa lido secen tālajam stūrim.

28': Rīgas Dinamo atgriežas vadībā - 2:1 ar metienu no zilās līnijas panāk Mets Robinsons! Aizsargam astotie vārti sezonā.

27': Sāncenšu zonā pārkāpums pret Gunāru Skvorcovu. Rīgas Dinamo skaitliskais vairākums un iespēja atgriezties vadībā.

23': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

21': Sandim Ozoliņam divas minūtes par rupjību.

21': Sākusies otrā trešdaļa.

20': Noslēgusies pirmā trešdaļa.

20': Laura Dārziņa solo un metiens aizsarga aizsegā, bet ripa lido garām tālajam stūrim.

20': Rīgas Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

19': Burzma Jakuba Sedlāčeka sargāto vārtu priekšā, bet rīdziniekiem izdodas noturēties.

18': Lauris Dārziņš atstāj Rīgas Dinamo mazākumā.

15': Novosibirskas Sibir panāk 1:1. Pirmais pie atlēkušās ripas ir Dmitrijs Monja, gūstot ceturtos vārtus pēdējos sešos mačos.

14': Jakubs Sedlāčeks izmet ripu ārpus laukuma. Rīgas Dinamo paliek mazākumā.

11': Rīgas Dinamo izvirzās vadībā - 1:0! Pretuzbrukumā pēc Gunāra Skvorcova piespēles vārtu priekšā nūju pieliek Marcels Haščāks, gūstot trešos vārtus četrās spēlēs.

10': Novosibirskas Sibir spēlē pilnā sastāvā.

9': Lauris Dārziņš uz sarkanās līnijas saņem ripu, apspēlē divus sāncenšus un gatavojas metienam, kurš pēdējā brīdī tiek iztraucēts.

8': Seši laukuma spēlētāji Novosibirskas Sibir izpildījumā. Mājiniekiem otrais vairākums pēc kārtas, un atkal laukumā dodas Rīgas Dinamo pirmais virknējums ar Lauri Dārziņu ierindā.

8': Uzbrukuma smailē nonāk Pols Šehura, taču neizdodas trāpīt tuvajā stūrī.

7': Novosibirskas Sibir spēlē pilnā sastāvā.

6': Pēc Laura Dārziņa piespēles no zilās līnijas met Sandis Ozoliņš, bet ripu ar labo kājsargu atvaira viesu vārtsargs.

5': Pārkāpums pret Metu Robinsonu dod Rīgas Dinamo pirmo vairākumu.

3': Bīstams metiens Rustama Begova izpildījumā, taču Gunāram Skvorcovam neizdodas tikt pie atlēkušās ripas.

1': Metienu no vārtu priekšas izdara Marsels Hosa, taču distance līdz sāncenšu vārtiem ir pārāk maza, līdz ar to ripa lido virsū vārtsargam.

1': Spēle ir sākusies.

Rīgas Dinamo: Jakubs Sedlāčeks (Mikaels Telkvists); Sandis Ozoliņš - Kristaps Sotnieks, Rodrigo Laviņš - Mets Robinsons, Krišjānis Rēdlihs - Georgijs Pujacs; Marsels Hosa - Kails Vilsons - Lauris Dārziņš, Marcels Haščāks - Pols Šehura - Miks Indrašis, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš - Vitālijs Pavlovs, Māris Bičevskis - Rustams Begovs - Gunārs Skvorcovs.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161