13.11.2013. 23:36
Ukrainas Superlīgā spēli aizvadījis latviešu basketbolists Ivars Timermanis, kurš gan nespēja glābt sevis pārstāvēto "Čerkaski Mavpy" no zaudējuma VEF konkurentiem VTB Vienotajā līgā ar 73:80.

Timermanis šajā spēlē izcēlās ar sešiem punktiem, no kuriem visi tika gūti ar tālmetienu palīdzību (3p. 2/4). Tieši viņa tālmetiens trešajā ceturtdaļā arī palīdzēja "Čerkaski Mavpy" pietuvoties līdz pat divu punktu atstatumam (64:66), taču spēles galotnē pārāki tomēr bija "Azovmash" basketbolisti (80:73).

Timermanis laukumā pavadīja gandrīz 18 minūtes, kuru laikā savāca trīs atlēkušās bumbas, četrreiz pārkāpa noteikumus un vienreiz kļūdījās. Viņam esot laukumā, komanda guva par diviem punktiem mazāk nekā "Azovmash". Ne divpunktu, ne soda metienus latvietis neizdarīja.

Savas komandas sastāvā Timermanis šosezon piedalījies piecās spēlēs, kurās vidēji guvis 7,3 punktus un savācis 2,6 atlēkušās bumbas. Viņš arī trāpījis 10 no 22 tālmetieniem (45%), bet "Čerkaski Mavpy" pagaidām Ukrainas Superlīgā izcīnījusi tikai vienu uzvaru un zaudējusi jau četrās spēlēs pēc kārtas.

Izmantotie resursi:Суперліга. Асоціація баскетбольних клубів...