09.11.2012. 17:28

Šodien Latvijas U17 izlase Baltkrievijā turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 4:7 piekāpās mājinieku izlasei, informē sacensību organizatori.

"Cup of the President’s Sport Club” turnīra otrajā mačā "Junost” arēnā mūsu komanda bija vadībā ar 3:2 un 4:3, tomēr spēles pēdējās trijās minūtēs ielaida 3 vārtus un piedzīvoja zaudējumu pret mājinieku komandu, kas savu skatītāju priekšā vairāk vēlējās gūt panākumu.

Latvija U17 – Baltkrievija U17 4:7 (1:2, 2:0, 1:5)

Latvijas izlases punktu guvēji šajā spēlē:14. minūtē - 1:2 - Rubīns (Galoha, Ābols) vairākumā,25. minūtē - 2:2 - Žučkovs (Jākobsons) vairākumā,30. minūtē - 3:2 - Voiceščuks,47. minūtē - 4:3 - Ābols (Galoha).

Par labāko spēlētāju Latvijas komandā tika atzīts uzbrucējs Rodrigo Ābols.

Spēles teksta tiešraide ŠEIT. Latvijas jaunieši šajā mačā nopelnīja 18 soda minūtes, bet Baltkrievija izlase - 8.

Rītdien Latvijas jaunieši sacentīsies ar Slovākijas U16 izlasi, kuru šodien sagrāva Krievijas zēni.

Turnīra kalendārs:

Datums Laiks Spēle Rezultāts
08.11.2012. 13:00 Krievija U16 – Latvija U17 3:2
08.11.2012. 16:15 Baltkrievija U17 – Slovākija U16 1:4
09.11.2012. 13:00 Slovākija U16 – Krievija U16 1:7
09.11.2012. 16:15 Latvija U17 – Baltkrievija U17 4:7
10.11.2012. 13:00 Slovākija U16 – Latvija U17 ...
10.11.2012. 16:15 Baltkrievija U17 – Krievija U16 ...