04.12.2013. 18:43
Kazaņas "Unics" basketbolisti trešdien, 4. decembrī, savā laukumā sagrāva Igaunijas čempionus "Kalev/Cramo" ar rezultātu 94:44 un divas kārtas pirms turnīra beigām nodrošināja pirmo vietu G grupā. Vakara turpinājumā "MZT Skopje Aerodrom" savā laukumā tiksies ar Bandirmas "Banvit".

Igaunijas čempioni pagājušajā nedēļā Rīgā zaudēja izredzes iekļūt “Top 32” turnīrā. Komandu tas ietekmēja nelabvēlīgi. Zaudējuši motivāciju, “Kalev/Cramo” basketbolisti parādīja ļoti sliktu sniegumu aizsardzībā, divās no četrām ceturtdaļām zaudējot ar 19 un vairāk punktu starpību. Jau pēc nospēlētas pusstundas tablo vēstīja par igauņu sagrāvi (69:40), taču pēdējā ceturtdaļā Kazaņas spēlētāji viesiem sarūpēja jaunas ciešanas – 25:4.

“Kalev/Cramo” pārliecinoši zaudēja cīņu zem groziem (26-44), taču vairāk viņus iegāza ļoti zemā metienu precizitāte. Tallinieši no spēles iemeta tikai 15 no 52 metieniem, kamēr mājinieki viesu grozos sabēra 35 no 67 mēģinājumiem.

Endrū Goudloks uzvarētāju labā guva 18 punktus. Jans Vujukas pievienoja 17 punktus, savukārt Jevgeņija Koļesņikova un Čaka Eidsona rēķinos iekrāti 10 punkti. “Kalev/Cramo” sastāvā Bamba Falls atzīmējās ar 13 punktiem, kamēr Tanels Soks iemeta 11 punktus.