04.05.2017. 14:57

Spēli ar nelielu pārsvaru iesāka vaiņodieši, kuri vēlējās izcīnīt pirmo uzvaru šajā grupā un pabeigt sezonu ar uzvaru. Trīs minūšu intervālā (12.-15. min) mājinieks Matīss Mickus spēja izcelties ar trīs bezatbildes vārtiem, panākot savai komandai jau 10:5 pārsvaru. Tomēr rīdzinieki, pēc pārtraukuma pieprasīšanas, jau paši spēja veikt savu 4:0 izrāvienu un panākt 9:10 uz rezultāta tablo. Puslaika beigās gan veiksmīgāk nospēlēja vaiņodieši, kas noslēdza pirmās 30 minūtes esot vadībā ar 16:13.

Otro puslaiku ar četriem vārtiem pēc kārtas iesāka "Vaiņode" - 20:13. 36. minūtē Gatis Taujēns panāca mājiniekiem lielāko pārsvaru spēlē - 23:14. Līdz spēles beigām viesiem gan izdevās nedaudz pietuvoties, tomēr HK "Vaiņode" spēja noturēt uzvaru ar rezultātu 33:27.

Rezultatīvākais šīsdienas mačā bija vaiņodietis Oskars Pāvils, kurš guva 11 vārtus. Pa sešiem vārtiem ASK/LSPA komandā Andrim Strazdam un Helvijam Bunkum.

HK Vaiņode - ASK/LSPA 33:27 (16:13)HK Vaiņode: O. Pāvils 11/1, Mickus 7, Taujēns 5, R. Plūme 5, Strēlis 2, Davidenko 1, N. Pāvils 1, K. Plūme 1.ASK/LSPA: Strazds 6, Bunkus 6, Vilsons 5, Skopincevs 5/1, Sūnaitis 3, Latkovskis 1, Krasovskis 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128