28.11.2012. 18:48

Latvijas čempionvienība basketbolā VEF Rīga Eiropas kausa izcīņas turnīra apakšgrupu sacensību ceturtās kārtas mačā izbraukumā pēc pirmā puslaika ar rezultātu 34:41 zaudē Krievijas komandai Ļubercu Triumf.

VEF Rīga labā pa septiņiem punktiem guvuši Ērls Roulends, Dairis Bertāns un Viljams Denjelss, bet Triumf rindās ar attiecīgi 13 un 11 punktiem izcēlušies amerikāņi Kails Lendrijs un Tiveins Makkī.

Pirmajās divās spēles minūtēs Latvijas kluba pārstāvji nespēja gūt punktus, nokļūstot zaudētājos ar 0:6, tomēr vēlāk cīņa izlīdzinājās. Ilgstoši VEF Rīga tā arī nespēja panākt neizšķirtu, tomēr trīs ar pusi minūtes pirms ceturtdaļas beigām Roulends ar precīzu tālmetienu panāca 14:14. Nedaudz vēlāk viesi pirmo reizi mača izvirzījās vadībā, bet pirmās desmit minūtes noslēdza pie rezultāta 22:18 savā labā.

Otrās ceturtdaļas pirmajās divās ar pusi minūtēs VEF Rīga izdevās nosargāt četru punktu pārsvaru (26:22). Lai arī mājiniekiem nedaudz vēlāk izdevās rezultātu izlīdzināt, vadību Triumf basketbolisti nepārņēma. Četras minūtes pirms ceturtdaļas beigām VEF Rīga atradās vadībā ar 31:28, tomēr tad zaudēja desmit punktus pēc kārtas, nokļūstot iedzinējos ar 31:38. Ieilgušo klusuma brīdi no soda metienu līnijas pārtrauca Kristaps Janičenoks, tomēr atspēlēties viesi neprata. Puslaika izskaņā Triumf basketbolisti turpināja būt sekmīgi, atpūtā ejot ar septiņu punktu pārsvaru - 41:34.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa