06.04.2018. 11:47

Taizemes tūres noslēdzošajā posmā dalībniekus sagaidīja 110 kilometru garš līdzenuma posms bez kāpumiem. Uzvarētāja liktenis izšķīrās lielās grupas finišā, kurā trešo dienu pēc kārtas ātrākais bija Igaunijas sprinteris Martins Lāss no ASV vienības ("Illuminate"). Lāss distancē pavadīja 2 stundas 23 minūtes un 15 sekundes. Otro vietu posmā izcīnīja japāņu riteņbraucējs Takuma Akita no “Shimano” vienības, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Raimonds Krēders no "Ukyo" komandas.

Andris Vosekalns ("Hengxiang Cycling team") starp 108 finišu sasniegušajiem dalībniekiem ieņēma 39. vietu. Mūsu sportists finišēja lielajā grupā ar tādu pat laiku kā uzvarētājam. Kopvērtējumā Andris ierindojās 98. vietā, bet vienu vietu augstāk tūri noslēdza Martins Lāss. Uzvaru guva austrālietis Benžamins Dibāls, kurš par 16 sekundēm apsteidza krievu sportistu Artjemu Ovečkinu.

Izmantotie resursi:lrf.lv

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048