13.06.2017. 06:48

„Cavaliers” otro spēli pēc kārtas aizvadīja bez iespējama atkāpšanās ceļa, cenšoties atspēlēties no deficīta finālsērijā 0-3. Iepriekšējā mačā Klīvlendā bija izdevies ar izcili rezultatīva pirmā puslaika palīdzību sagraut „Warriors”, bet šonakt Oklendā nekas tamlīdzīgs vairs nesanāca.

Pirmajā ceturtdaļā gan „Cavaliers” atkal spēlēja ļoti rezultatīvi un guva 37 punktus. Astoņu punktu pārsvars Klīvlendai bija arī vēl otrajā ceturtdaļā, taču tad sekoja „Warriors” iespaidīgs izrāviens 21:2, un spēle pagriezās pavisam pretējā virzienā. Teju neapturami bija Kevins Durents un Stefens Karijs, kuri gan arī bieži tika pie brīviem metieniem bet puslaika izskaņā „Cavaliers” rindās ļoti svarīgus divus tālmetienus iemeta Dž. R. Smits, un pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 71:60 „Warriors” labā, lai gan uz brīdi mājiniekiem bija pat 17 punktu pārsvars.

Trešajā ceturtdaļā Klīvlendai regulāri punktus guva Kairijs Ērvings, turpinot aizvadīt lielisku finālsēriju, taču „Cavaliers” lieti noderēja arī centra Tristana Tompsona pienesums uzbrukumā. Pēc viņa „alley-oop” danka pēc Džeimsa piespēles Klīvlenda pievilka pat līdz -4, taču uzreiz nākamajā uzbrukumā ar aukstasinīgu tālmetienu atbildēja Durents (93:86). Bet Klīvlenda turpat tuvumā vien palika, un ceturtdaļas beigās savu piekto tālmetienu trāpīja Smits (93:98), paveicot to no visai tālas distances.

Ja Klīvlendai lieliski spēlēja Smits, Goldensteitai milzīgu pienesumu sniedza 2015. gada finālsērijas MVP Andrē Igudala, kurš pēdējās ceturtdaļas sākumā ar precīzu tālmetienu un saspēles veidošanu iekustināja „Warriors” uzbrukumu, ļaujot atgūt desmit punktu pārsvaru (108:98). „Warriors” vairākkārt izspēlēja līdz pilnīgi brīvam metienam no groza apakšas vai dankam, panākot arī +14 un kontrolējot mača gaitu līdz pēdējām minūtēm. Lebrons gan vēl mēģināja spītīgi izcīnīt iespēju turpināt sēriju, taču "Warriors" pārsvaru no rokām neizlaida un triumfēja ar 129:120.